Календар подій Львівської міської ради на 06.03.2018

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

08.10-14.00

Показовий День цивільного захисту для педагогів та учнів, під час яких фахівці розповідатимуть про те, як надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, проведуть показову евакуацію зі школи  під час навчальної пожежі. Також відбуваються естафети та змагання.

Ініціює управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР із залученням техніки МНС та особового складу районних відділів Львова ГУ МНС України.

НВК «Гроно» (вул. Вигоди, 27)

Програма:

8.10 – відкриття. Урочиста лінійка. Опісля навчально-методичний семінар.

9.25 – відкриті уроки та уроки з елементами рольових ігор та інтерактивних завдань під час різних ситуацій.

10.25 – спортивна естафета, змагання. Майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

11.10 – інтерактивні лекції, перегляд навчальних фільмів, профорієнтаційна бесіда

12.10 – проведення заходів з евакуації. Урочисте закриття, показовий виступ служби НС.

13.05 – проведення підсумків

10.00

Восьмі наукові читання Львів в історії та культурі України центрально-східної Європи: «Історико-археологічний аспект середньовічного Львова: традиційні погляди і новітнє бачення.»

пл. Ринок, 6; конференц-зал, ІІ поверх

Іван Паславський, Постать князя Романа Мстиславича в середньовічній іноземній історіографії, Ярослав Книш, Локалізація Всеволожа, Володимир Петегирич, Дмитро Павлів, Бронзове писало – найдавніша автентична пам’ятка письма зі Львова, Микола Бандрівський, Ранньосередньовічний Львів і астрологічні традиції Візантійського імператорського двору (до проблеми поширення чужорідних культових практик при дворі галицьких давньоруських владик), Cвятослав Терський Поселенська структура ранньосередньовічного Львова, Ольга Кровицька, Історико-культурна мандрівка середньовічним Львовом (назви осіб за професією і родом занять), Дмитро Павлів, Володимир Петегирич, Стародавні кургани на картах Галичини XVIII–XX ст., Ігор Чорновол, Монографія Абрахама Поляка про Хозарський каганат.

10.00

Майстер-класи «Малюнок на склі» за мотивами творів Тараса Шевченка.

Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Кл. Шептицького

13.00

Восьмі наукові читання Львів в історії та культурі України центрально-східної Європи: «Мовно-культурні світи Львова»

пл. Ринок, 6, конференц-зал, ІІ поверх

Юрій Ясіновський, Музичні зацікавлення Дмитра Ісаєвича: житомирські сторінки, Наталя Самсін, Львів у наукових дослідженнях академіка, Ярослава Ісаєвича (на матеріалах архіву та бібліотеки), Мар’яна Долинська, Трактування образу теренів ранньомодерного Львова його сучасниками, Юрій Осінчук, Риси галицько-волинських говорів у Бибельському Апостолі ХІV ст. Орися Віра, Назви вулиць Львова XIV–XVIII ст. Ольга Гуль, Суспільні виступи у Львові в XVI ст., як етап демократизації міського самоврядування, Ганна Дидик-Меуш, Словник української мови XVI–XVII ст. і “теорія узусу”, Тетяна Ястремська, Діалектна мапа Львівщини, Галина Сікора, Мовний світ Львова, Наталія Багнюк, Українська рукописна спадщина ХVI–XVII ст.: сучасні спроби Переосмислення.

14.30

Брифінг щодо проведення напівмарафону у Львові у червні.

Біла зала, біла каб. 205, пл. Ринок, 1

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР, Іван Третьяков, організаційний директор ГО «Бігова Україна».

15.00

Брифінг щодо робочого процесу та змін в ЛКП «Муніципальна варта»

Мала сесійна зала (каб.230)

Учасники: Юрій Діль, начальник управління безпеки міста; Роман Хом’як, директор ЛКП «Муніципальна варта», Тарас Созанський, перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ

16.00

Відкриття виставки «Відновленій Литві 100»

Музей визвольної боротьби України на вул. Лисенка, 23а

Організатори: Музей визвольної боротьби України, Тракайський історичний музей (Литва)

17.00-20.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Відкритий майстер-клас з приготування неаполітанської піци від Pizza Masters національної збірної України.

Ресторан Silpo Resto (ТЦ “Victoria Gardens"), вул. Кульпарківська, 226а.

Кожен охочий зможе поспілкуватися з кращими піца-майстрами країни, які вже за місяць представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з піци в Італії.

18.00

Презентація проекту «Інклюзивна е-демократія», що передбачає розробку веб-чекера доступності сайтів міських рад для потреб людей з вадами зору.

«CoMMuna» (вул.Галицька,1)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку; Оксана Потимко, виконавча директорка Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю — УСІ»; Ірина Бєлоусова, грантовий асистент Проекту ПРООН в Україні «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини»

Звіт ЛКП «Граніт» про проведену роботу у 2017 році

Львівський технікум м'ясо-молочної промисловості (вул. Бортнянського, 32)

Звіт ЛКП «Вулецьке» про проведену роботу у 2017 році

Кінотеатр «Сокіл» (вул. В.Великого, 14а)

Звіт ЛКП «Балатон-409» про проведену роботу у 2017 році

ЛКП «Балатон-409» (вул. Мазепи, 11)

18.30-20.00

Публічна дискусія «Світ «не моїми» очима: зустріч з молодими ромськими  активістами»

Арт-центр «Дзиґа»  (вул. Вірменська,  35)

Організатор: Міжнародний фонд «Відродження» - Ромська програмна ініціатива (керівник  Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження»)

Партнер: Офіс «Львів – місто літератури».

19.00

Безкоштовний майстер-клас «Створення ігрового світу» від геймдизайнера Святослава Холода

IT STEP Academy (Вул. Замарстинівська
83а)