Календар подій Львівської міської ради на 27.05.2018

Покладання квітів від студентства до пам’ятника Роману Шухевичу

Площа біля пам’ятника Роману Шухевичу в Білогорщі

09.45−10.45

Пробіг естафети студентів Львівського державного університету фізичної культури

Маршрут: пл. навпроти пам’ятника Роману Шухевичу — поле почесних поховань Личаківського кладовища № 76 (поховання учасників АТО)

10.30−10.45

Покладання квітів та запалення лампадок до могил на полі почесних поховань № 67.

Проведення молитви.

Личаківське кладовище, поле почесних поховань № 67

11.10−11.25

Покладання квітів і запалення лампадок до могил учасників АТО. Проведення екуменічної панахиди.

Личаківське кладовище, поле почесних поховань № 76

В рамках відзначення Свята Героїв

Суперліга-2017/2018 з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги.

Басейн СКА, вул. Клепарівська, 39А

12.00 «НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків) — ВК «Маріуполь»

13.30 Збірна Харківської області — «Динамо» (Львів)

12.00−22.00

У межах Міського пікніка відбуватимуться заходи в традиціях Індії.

Парк ім. Івана Франка

12.00−12.15

Покладання квітів від керівництва області та міста, громадськості до пам’ятника Степану Бандері.

Проведення молитви за Україну.

Площа біля пам’ятника Степану Бандері

12.30−14.00

Хода учасників заходу — учасників АТО, представників ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків Майдану, молодіжних громадських організацій та студентської молоді. На чолі колони — оркестр Західного територіального управління Національної гвардії України.

За ними по просп. Свободи рухатиметься колона ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут, учнівські чоти з числа учнів загальноосвітніх шкіл Львова.

Від пам’ятника Степану Бандері за маршрутом: вул. С. Бандери — вул. Коперника — просп. Свободи

Передбачені зупинки для покладання квітів: до таблиці Є. Коновальця (вул. Є. Коновальця); таблиці Р. Шухевича (вул. Т. Чупринки); пам’ятника М. Вербицькому (вул. Т. Чупринки); пам’ятника жертв комуністичних злочинів (пл. М. Шашкевича); таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів (вул. С. Бандери); пам’ятника о. М. Шашкевичу (вул. Коперника); таблиці патріарху Й. Сліпому (вул. Коперника); таблиці О. Гасину (вул. Коперника); таблиці Р. Дашкевичу (вул. Коперника)

Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

просп. Свободи

14.15−14.30

Проведення громадського віча

просп. Свободи

В рамках відзначення Свята Героїв

Матч Чемпіонату України з регбі-15.

Суперліга. Галицьке дербі: у поєдинку зійдуться РК «Сокіл» (Львів) та РК «Поділля"(Хмельницький).

На стадіоні «Юність» (вул. Болгарська, 4)

На Зелені Свята львів'яни вшановують могили захисників України

Янівський цвинтар

Програма: збір громадськості на Меморіалі УСС (Янівський цвинтар): панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, виступи громадських діячів та концертна програма, перехід та вшанування могил Володимира Робітницького, Ольги Басараб, Богдана-Ігоря Антонича, молитва на Меморіалі жертв політичних репресій.

Контакти: Юрко Антоняк 050 370 66 32, jurkoant@gmail.com