Календар подій Львівської міської ради на 17.12.2019

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

06.00

Зі Львова до населеного пункту Миколаївка Луганської області вирушить авто із допомогою для бійців (продукти харчування, медикаменти, теплий одяг, побутова хімія, цигарки, а також вареники, які вчора ліпили для воїнів у ліцеї «Просвіта»)

вул. Дніпровська, 1

Контактна особа для ЗМІ: Катерина Кожушко, заступниця голови ГО «Львівська обласна організація «Ветеранський Рух», тел: 0980095457

10.00

Земельні торги у формі аукціону з продажу у власність та продажу права оренди земельних ділянок

Мала сесійна зала (каб. 230)

Реєстрація учасників земельних торгів у день проведення з 07.00 год. до 09.40 год

Більше тут

10.00−11.30

«Зимові розваги зі Сніговичком», «Пригоди Петрика П’яточкіна у садочку» до Дня Святого Миколая

Центр «Джерело», групи «Квітничок», «Сонечко» (просп. Червоної Калини, 86а)

Організовує Центр «Джерело»

12.30

УВАГА! ДОДАТКОВИЙ АНОНС!

Виїзний брифінг на тему: «Для Лікарні швидкої медичної допомоги місто придбало новий сучасний томограф. Це перший у Львові і Львівській області томограф з такою кількістю програм і з такими можливостями обстеження пацієнтів»

Зустріч журналістів біля музею «Арсенал». Виїзд на вул. Миколайчука, 9

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова; Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР; Оксана Воробель, головний лікар Лікарні швидкої медичної допомоги; Ростислав Лозинський, завідувач відділення комп’ютерної томографії

13.00

Брифінг на тему: «Твоє Різдво у Львові. Програма заходів»

Купол-резиденція св. Миколая (пл. Ринок, перед входом у Grand Cafe Leopolis)

Учасники: Наталія Бунда, в. о. начальника управління культури ЛМР, Ольга Гренюх, арт-директорка компанії «Львівські ярмарки», Марта Іванишин, директорка Lviv Dovzhenko Centre, Дмитро Кацал, Львівська державна академічна хорова капела «Дударик», Іван Остапович, директор Львівського органного залу, Андрій Сидор, директор компанії «ДікАрт»