А. Садовий: «Фіксуємо випадки системного перешкоджання з боку державних органів влади інвесторам, які вкладають кошти у Львів»

Інвесторам, які вкладають кошти у Львів, системно перешкоджають державні органи влади. Зокрема йдеться про наміри одного з найбільших європейських промислових девелоперів - голландської компанії CTP - збудувати сучасний Індустріальний парк в промзоні Рясне-2. Якщо компанія внаслідок цих дій змушена буде піти з України - це буде вирок сьогоднішній владі в Україні. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми також фіксуємо випадки системного перешкоджання з боку державних органів влади інвесторам, які вкладають кошти у Львів. Мова зокрема про наміри одного з найбільших європейських промислових девелоперів - голландської компанії CTP - збудувати сучасний Індустріальний парк в промзоні Рясне-2.

Першою за роботу взялась Генеральна прокуратура, яка порушила кримінальне провадження, почала вилучати документи, створюючи перешкоди для інвестиції. Це дуже оригінальне тлумачення з боку прокуратури обіцянки Президента максимально сприяти закордонним інвестиціям в Україну.

Згодом до рейдерства підключилась сумнозвісна організація «Розвиток громади», яка надто вже часто діє в унісон з організаторами різних провокацій проти міста.

В четвер я звернувся в цій справі до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він обіцяв вникнути в ситуацію та припинити тиск на інвестора.

Цей випадок буде дуже показовим - якщо компанія внаслідок цих дій змушена буде піти з України - це буде вирок сьогоднішній владі в Україні», - наголосив у своєму щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух