Лукашова Марія Михайлівна

Лукашова Марія Михайлівна

Директор КП «Подія 24/7»

Графік прийому


Львів, пл. Ринок, 1

Народилась 4 квітня 1991 року, в селі Сулимів Жовківського району Львівської області.

Освіта

Закінчила у 2009 році Куликівську загальноосвітню школу 1-3 ступенів.

Після закінчення школи поступила у Львівський державний університет внутрішніх справ на юридичний факультет. Під час навчання неодноразово проходила практику в органах місцевого самоврядування та в державній виконавчій службі.

У 2013 році закінчила та отримала диплом про базову вищу освіту за напрямком підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра юриста. Цього ж року поступила на спеціальність юриста, п’ятий курс, та у 2014 році закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ, отримала диплом спеціаліста про повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» і здобула диплом спеціаліста про повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.

У 2012 році поступила на військову підготовку офіцерів запасу за військовою спеціальністю «Психологія» в Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У 2014 році склала військову присягу на вірність Українському народові, склала встановлені екзамени та отримала звання молодший лейтенант запасу.

Досвід роботи

З 2018 року по 2020 рік працювала на посаді спеціаліста в Личаківському районному у місті Львові відділі державної реєстрації актів цивільного стану ЗМУМЮ (м. Львів).

З 2020 року вересня місяця по сьогоднішній день працюю директором КП «Подія 24/7».