Смілевський Максим Леонідович

Смілевський Максим Леонідович

Начальник управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради

Графік прийому


Львів, вулиця Зелена, 9
другий вівторок і останній четвер місяця
14:00-18:00

Дата народження: 29.05.1980 р.

Місце народження: м. Львів

Освіта

 • 1996-2001 рр. – Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист.
 • 1999-2002 рр. - Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Англійська мова та література», кваліфікація викладача англійської мови та літератури.
 • 2014 р. - Національний університет «Львівська політехніка», захищено кандидатську дисертацію за науковим ступенем «кандидат юридичних наук» (здобувач наукового ступеня кандидата наук з 2007 року).
 • 2019-2020 рр. - Львівський Регіональний інститут державного управління
 • Національної академії державного управління при Президентові України, кваліфікація магістра, спеціальність «державне управління».

Стажування

У 2010 році брав участь в програмі міжнародного обміну Держдепартаменту США IVLP «Combating International Crime: The U.S. Approach to White Collar Crime and Anti-corruption Issues» («Боротьба з міжнародною злочинністю: Підхід США до проблем службових та корупційних злочинів»), з виїздом до США у складі групи з керівників правоохоронних органів країн Європи.

Сертифікати

 • 2008 рік - участь у курсах Національної академії прокуратури України щодо підвищення кваліфікації з усіх напрямів прокурорського нагляду і організації роботи в органах прокуратури.
 • У 2017 та 2018 році – участь у навчальних програмах Національної академії прокуратури України із підвищення кваліфікації з питань застосування практики Європейського суду з прав людини в професійній діяльності прокурора.
 • У 2018 році - участь у проєкті координатора проєктів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки урядів Канади, Великої Британії та США з виявлення, попередження та розслідування злочинів, вчинених із застосуванням інформаційних технологій.
 • У 2019 році - участь у професійних (сертифікатних) програмах Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в тому числі з питань оцінювання результатів службової діяльності державних службовців на основі ключових показників результативності, ефективності та якості.
 • У 2019 році - участь у науково-практичній конференції «Державне бюро розслідувань: досвід становлення», що проводилась на базі Національного університету «Одеська юридична академія», з доповіддю на тему «Актуальність внесення деяких змін до законодавства як запорука ефективного функціонування Державного бюро розслідувань».
 • У 2020 році пройшов онлайн-курс англійською мовою «Bribery and Corruption Course» («Подолання корупції та хабарництва»), Академії з розслідування економічних злочинів Поліції міста Лондон, Великобританія.

Досвід роботи

 • З 2001 по 2018 роки працював в органах прокуратури Львівської області - починаючи з районної у м.Львові ланки до обласного апарату. Обіймав посади помічника прокурора Франківського району м.Львова, помічника прокурора та слідчого прокуратури міста Львова, прокурора, старшого прокурора відділу обласного апарату, а також керівні посади - заступника прокурора Залізничного району м.Львова, виконував обов’язки прокурорів декількох районів області.
 • У 2013 році працював на посаді виконувача обов’язків доцента кафедри правознавства Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП (за сумісництвом). 
 • З листопада 2018 по березень 2021 обіймав посаду заступника начальника Другого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.
 • З 24.12.2021р. - начальник управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, за строковим трудовим договором (контрактом).
 • з 27.09.2022р. – призначений на посаду начальника управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, без конкурсного відбору, на термін до дня припинення чи скасування воєнного стану

Організаційна діяльність

Листопад 2008 року – член оргкомітету Четвертої регіональної конференції прокурорів Центральної та Східної Європи та Центральної Азії "Прокурор та права людини".

Вибрані публікації

 • В. Д. Люблін, М. Л. Смілевський. Правове регулювання відносин в інформаційному середовищі України: адміністративно-правові аспекти: монографія. / Львів: Вид-во ЛДУ БЖД, 2021.-247 с.
 • Смілевський М. Л. Щодо необхідності використання світового досвіду правового регулювання відносин в інформаційній сфері [Електронний ресурс] / Форум права. 2012. № 3. Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/e-journals/FP/2012-3/12smlvic.pdf.
 • Смілевський М. Л. Деякі особливості адміністративно-правового регулювання інформаційних послуг / Митна справа: наук.-аналіт. журн. – 2011. – № 3. – С. 251–253.
 • Смілевський М. Л. Окремі аспекти державного регулювання діяльності суб’єктів інформаційних правовідносин / Митна справа: наук.-аналіт. журн. 2010. № 5. С. 333–335.
 • Смілевський М. Л. Деякі підходи до розуміння поняття адміністративно-правових принципів діяльності державних органів в інформаційній сфері / Розвиток наукових досліджень 2010: матер. VІ міжнар. наук.-практ. конф. (22-24 листопада 2010 р., м. Полтава). Полтава: ІнтерГрафіка, 2010. С. 120–122.
 • Смілевський М.Л. Адміністративно-правовий аспект тлумачення змісту інформації / Митна справа: наук.-аналіт. журн. 2008. № 1. С.293–295.

Підпорядкування