Пилипенко Олег Владиславович

Інженер з охорони праці комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований медичний центр», мобілізований за контрактом в ЗСУ — командир бойової машини вузла зв’язку, директор ПП «Валенсія-Львів», голова правління ГО «СПАС», заступник голови комісії внутрішньої та інформаційної політики Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, заступник голови комісії освіти та науки при Львівській обласній державній адміністрації, заступник голови комісії цивільного захисту при Львівській обласній державній адміністрації — на громадських засадах

Від кого надійшла пропозиція:
Громадська Організація Суспільно Правозахисний Актив Справедливість ГО «СПАС»

Діяльність

Пилипенко Олег Владиславович, протягом 2016 -2017рр. здобув повагу і визнання у творчих колах Львова і України. Зокрема, видав краєзнавчу  та історичну книгу про Львів  «Львів назавжди зі мною» та історичний роман «Хмельницький — князь сарматський», які розповсюдив безкоштовно. Книги були розміщені в міських та районних бібліотеках Львівської області, в шкільних бібліотеках та в інтернатах Львова та  області, у бібліотеках військових частин та при військових госпіталях, у львівському СІЗО та виправних колоніях області, в шкільних бібліотеках Донецької, Луганської областей, у книжкових активах місцевих громад української діаспори в Польщі, Канаді, Греції, Італії та США року.

Для автора було важливо, щоб у такий складний для української державності час вийшли друком книги про історію Львова та Львівщини, про відомі історичні постаті, пов’язані як з історією розбудови України так і власне з самим Львовом.

18 лютого 2018 року Олег Пилипенко став лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Леся Мартовича. Його книга «Хмельницький — князь сарматський» зайняла перше місце в номінації «Краєзнавство».