Детальний план території житлового мікрорайону «Під Голоском» у м. Львові

Детальний план території житлового мікрорайону «Під Голоском» у м. Львові розроблений  на замовлення  Управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради   та затверджений ухвалою сесії Львівської міської ради 24.10.2014р. №2759

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею  168 га.  

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 20 років, в тому числі 1-ша черга – 5 років.

В проекті враховані та уточнені основні рішення  генплану м. Львова , розробленого  Державним підприємством  Державним інститутом проектування міст  «Містопроект»  (м. Львів) у 2009 році та затверджений ухвалою Львівської міської ради від 30.09.2010р., рішення Історико-архітектурного опорного плану м. Львова, розробленого інститутом «Укрзахідпроектреставрація» в 2005р.

Мікрорайон Львова відомий під топонімічною назвою «Під Голоском» відведений для спорудження індивідуальної малоповерхової забудови та фрагментарного висотного житлового будівництва.

    Район розташований на північній частині міста Львова, в лісопарковій зоні, за 3 км на північ від центральної частини міста (пам’ятник Т. Шевченку, Львівський оперний театр).

    В містобудівному категоруванні район проектування розташований в серединній зоні населеного пункту (див ДБН 360-92**) , де доступність до центру міста становить орієнтовно 5 км /35 хв.

Рельєф проектованої ділянки пагористий з ухилом у східному напрямку до долини р. Полтви. В описуваному районі значні площі займають лісові масиви.

Обширні лісові масиви розташовані на північ від м. Львова. Невеликі лісові площі поширені в приміській зоні м. Львова, найбільш поширені породи: граб, бук, дуб, місцями сосна, береза.

Архітектурно-планувальні рішення обумовлені місцезнаходженням території, її конфігурацією, сформованою транспортною схемою, пішохідними зв'язками та потребами інженерного забезпечення і дотриманням протипожежних та санітарних норм.

На проектованій території інженерні мережі наявні частково.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4