Тренінговий курс "Вчимося бізнесу"

За сприяння управління економіки Львівської міської ради завершився перший у цьому році курс тренінгів «Вчимося бізнесу». Навчання проводились протягом 29.03-11.04.2016р. та  за адресою вул. Князя Романа,32 в приміщенні громадської Львівської обласної універсальної бібліотеки. Ці тренінги провели кваліфіковані спеціалісти бізнес тренер Оксана Івасів, а також юрист Володимир Марусяк і податківець Богдан Гавронський.

 Тренінговим курсом чітко та поетапно було показано, як правильно вести справи, які проблеми можуть виникнути на шляху ведення бізнесу та яким чином їх уникнути. Учасники тренінгів ознайомились з психологією ведення справ та роботи з персоналом і партнерами, провели економічний аналіз ідеї, створивши власний бізнес-план, дізнались як і де можна зареєструватися та багато іншого.

По закінченню тренінгу учасники отримали сертифікати та довідники «Вчимося бізнесу», в яких описані яскраві приклади започаткування власної справи; схематично вказані поетапні кроки та наведено безліч цікавої та корисної інформації для осіб, що бажають розпочати власну справу.

За сприяння управління економіки Львівської міської ради завершився другий та третій у цьому році курс тренінгів «Вчимося бізнесу». Навчання проводились протягом 15.04-29.04.2016р. та 26.09-07.10.2016р. за адресою пр. Шевченка, 13 в приміщенні громадської Львівської обласної універсальної бібліотеки. Ці тренінги провели кваліфіковані спеціалісти бізнес тренер Оксана Івасів, а також юрист Володимир Марусяк і податківець Богдан Гавронський.

1. Логістика започаткування підприємницької діяльності

2.Ефективна комунікація, презентаційні навички, робота в команді

3. Дослідження та аналіз ринку

4. Організаційно-правові-форми бізнесу

5. Маркетинг

6. Фінансовий менеджмент

7. Громадсько-ділові відносини (паблік рілейшнз – PR)

8.Система оподаткування та звітності

9. Бізнес-план: структура та основні розділи

10. Створення та ефективна робота бізнес-асоціацій