Пересувна екологічна лабораторія КП "Адміністративно-технічне управління"

Пересувну екологічну лабораторію місто закупило наприкінці 2008 р. Для Львова така лабораторія стала унікальним придбанням, яке дозволило контролювати екологічну ситуацію у місті, а також оперативно реагувати на звернення та скарги громадян.

 Екологічна лабораторія призначена для мобільного вимірювання стану забруднення як атмосферного повітря, так і водойм. Крім того, вона може застосовуватися для проведення замірів забруднення атмосфери на підприємствах, вулицях, перехрестях міста, а також для контролю скидів забруднюючих речовин у відкриті водойми та каналізаційну мережу.

Лабораторія створена на базі автомобіля ГАЗ 2705-434 “Газель”. Прилади пересувної лабораторії працюють як від стаціонарних джерел живлення (220 V), так і автономно від акумулятора (12 V). У салоні автомобіля встановлено додаткове освітлення, обігрівач, кондиціонер, примусова вентиляція.

 

Пересувна екологічна лабораторія працює у таких напрямках:

вимірювання забруднення атмосферного повітря шкідливими викидами: 

  1.  від автотранспорту на перехрестях та вулицях міста;  - в зоні впливу окремих джерел забруднення атмосфери, в тому числі в санітарно-захисних зонах промислових підприємств. 
  2. визначення вмісту забруднюючих речовин у воді, як в одноразовому, так і у тривалому вимірюванні. 
  3. оперативне проведення експрес-аналізів забруднення повітря міста, внаслідок аварійних та надзвичайних ситуацій, несанкціонованих викидів тощо.