Управління інформаційних технологій

Забезпечення ефективного впровадження і функціонування сучасних інформаційних технологій у виконавчих органах Львівської міської ради, бюджетних установах, комунальних закладах як однієї із складових створення і функціонування ефективної системи управління містом та його інформатизації. Створення максимально простого та доступного спілкування громадян з органами місцевого самоврядування, юридичними особами, громадськими організаціями, створення механізмів надання послуг громадянам та організаціям у режимі реального часу.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Комунальні підприємства, які входять до складу


Основні завдання


 1. Впровадження елементів електронного урядування для максимально простого та доступного спілкування громадян з органами місцевого самоврядування, юридичними особами, громадськими організаціями, створення механізмів надання послуг громадянам та організаціям у режимі реального часу.
 2. Забезпечення ефективного впровадження і функціонування інструментів електронного урядування, електронної демократії та інновацій.
 3. Забезпечення ефективного впровадження і функціонування сучасних інформаційних технологій (програмно-апаратних комплексів, геоінформаційних систем, порталів надання інформаційних послуг, систем керування базами даних, телекомунікаційних систем керування базами даних, телекомунікаційних систем зв’язку та мереж, інформаційних ресурсів) у виконавчих органах Львівської міської ради, бюджетних установах, комунальних закладах як однієї із складових створення і функціонування ефективної системи управління містом та його інформатизації.
 4. Координація діяльності структурних підрозділів міської ради, бюджетних установ, комунальних закладів міста щодо забезпечення сумісності та інтеграції впроваджених інформаційних систем та систем, які планується впровадити.
 5. Розвиток і впровадження сучасних інформаційних технологій, систем технічного захисту інформації в структурних підрозділах Львівської міської ради, бюджетних установах, комунальних закладах міста.
 6. Постійний збір та аналітична обробка інформації в електронному вигляді відповідно до встановленого порядку, у тому числі щодо стану та перспектив інформатизації регіону.
 7. Проведення консультацій, роз’яснень, навчань та підвищення кваліфікації працівників структурних підрозділів Львівської міської ради у межах компетенції управління.
 8. Проведення освітніх заходів із підвищення рівня комп’ютерної грамотності та вмінь користування електронними сервісами для мешканців міста Львова.
 9. Вдосконалення взаємодії органів виконавчої влади з населенням шляхом використання сучасних інформаційних технологій.      

Програми


Програма цифрового перетворення

Проекти


 • Особистий кабінет мешканця
 •     Розумний район

Заходи

 • Форум 451°E
 • Форум інноваційної освіти INED
 • Конференції Е-освіти
 • Година Коду 

Оновлено: 04.04.2022, 14:57