Управління інженерного господарства

Управління готує та реалізовує програми щодо розвитку інженерного забезпечення міста, покращення водо-, тепло-, енергозабезпечення, надання обрядових послуг населенню, розширення та будівництво нових кладовищ. Організовує роботи з благоустрою: озелення, освітлення вулиць, ручне та механізоване санітарне прибирання міста,у тому числі від снігу, утримання громадських вбиралень, фонтанів. Організовує та контролює роботи з експлуатації світлофорних об’єктів та плоских дорожніх знаків.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, пл. Ринок, 1

Комунальні підприємства, які входять до складу


Інформація про діяльність


 1. Планування, підготовка та подання на розгляд департаменту пропозицій щодо поліпшення основних критеріїв оцінки ефективності роботи виконавчих органів у сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури, зокрема:
  1. Рівня якості надання житлово-комунальних та ритуальних послуг.
  2. Стану інженерних об’єктів.
  3. Стану вулично-дорожньої мережі.
  4. Стану благоустрою.
  5. Стану вуличного освітлення та зовнішніх електромереж.
 2. Підготовка та реалізація програм розвитку інженерного забезпечення міста, покращення централізованого водо-, тепло- енерго- забезпечення та водовідведення, комплексних заходів з поточного утримання об’єктів та елементів благоустрою, надання обрядових послуг населенню, розширення та будівництво міських кладовищ; будівництва і ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури, об’єктів та елементів благоустрою, зовнішнього освітлення, світлофорних об’єктів та інших програм.
 3. Підготовка та подання в департамент на погодження матеріалів щодо програм розвитку інженерного забезпечення, впровадження заходів з енергозбереження, встановлення норм витрат води у системі подачі і її розподілу, щодо поліпшення водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, здійснення контролю за якістю питної води.
 4. Затвердження технологічних нормативів використання питної води та нормативів скиду стічних вод у житлових будинках.
 5. Здійснення заходів по врегулюванню питань водозабезпечення населення, яке проживає у селах депресійної лійки.
 6. Спільно з департаментом містобудування формування та виконання єдиної політики з організації робіт з поточного утримання та ремонту об’єктів та елементів благоустрою.
 7. Організація та контроль за станом підготовки об’єктів міського інженерного господарства, об’єктів та елементів благоустрою до роботи в осінньо-зимовий період.
 8. Подання пропозицій щодо встановлення у порядку і в межах, визначених законодавством, тарифів з оплати ритуальних послуг та інших послуг.
 9. Підготовка матеріалів щодо прийняття у власність територіальної громади м. Львова об'єктів інженерного, дорожнього господарства та благоустрою з наступною передачею їх на баланс спеціалізованим підприємствам та районним адміністраціям.
 10. Підготовка документів, необхідних для виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва, реконструкції, реставрації і ремонту об’єктів інженерного господарства, об’єктів та елементів благоустрою, замовником з виконання яких є департамент.
 11. Приймання від проектних організацій проектно-кошторисної та іншої документації, забезпечення у встановленому порядку проведення державної експертизи цієї документації та її погодження.
 12. Підготовка та подання на погодження в департамент проектно-технічної документації на будівництво, реконструкцію, реставрацію та капітальний ремонт інженерних мереж, об'єктів та елементів благоустрою, дорожньої інфраструктури, прокладення і заміну інженерних мереж та передача її будівельним організаціям.
 13. Організація та забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту інженерних об’єктів, об’єктів та елементів благоустрою та вулично-дорожньої мережі, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів, та інших джерел, контроль за веденням робіт.
 14. Підготовка та подання на затвердження в департамент проектів титульних списків об'єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту інженерних мереж, об'єктів благоустрою та дорожньої інфраструктури.
 15. Подання пропозицій департаменту щодо залучення на договірних засадах підприємств, установ та організації, незалежно від форми власності, до участі в будівництві, реконструкції, реставрації та капітальному ремонті об'єктів інженерного забезпечення та благоустрою.
 16. Подання пропозицій щодо відшкодування громадянам вартості житлових будинків, господарських будівель, які перебувають у їх власності у разі їх знесення, а також вартості вилучених земельних ділянок, плодово-ягідних насаджень та посівів.
 17. Організація та контроль за виконанням робіт (надання послуг) з утримання світлофорних об'єктів, мереж зовнішнього освітлення, утримання та охорони кладовищ, поховань невідомих та безрідних громадян, інших робіт та послуг відповідно до видатків міського бюджету м. Львова міста на поточний рік.
 18. Розгляд документів та видача дозволів на перепоховання.
 19. Розгляд документів та підготовка проектів наказів департаменту про закриття вулиць для проведення будівельних і ремонтних робіт та облаштування будівельного майданчика.
 20. Розгляд документів, підготовка та подання пропозицій департаменту щодо погодження проїзду негабаритного автотранспорту та перевезення негабаритних вантажів у межах міста.
 21. Погодження технічних умов на приєднання до мереж централізованого водопостачання та водовідведення, погодження проектної документації на будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт об'єктів інфраструктури та інженерних мереж.
 22. Подання пропозицій щодо залучення коштів підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, а також коштів населення для влаштування інженерних мереж, об’єктів та елементів благоустрою.

Оновлено: 22.02.2021, 18:09