Управління територіального співробітництва

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, пл. Ринок, 1

Інформація про діяльність


 1. Підготовка документів щодо ініціювання та проведення переговорів щодо співробітництва Львівської міської територіальної громади з іншими територіальними громадами.
 2. Підготовка і подання на розгляд ради та її виконавчих органів проєктів документів щодо схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад або меморандуму про співпрацю з територіальною громадою села, селища, міста.
 3. Організаційно-технічне та/або фінансове забезпечення реалізації укладених договорів про співробітництво територіальних громад або меморандумів про співпрацю.
 4. Участь у підготовці проєктів розвитку території населених пунктів та міської агломерації для фінансування за рахунок бюджетних програм співфінансування, що реалізуються на рівні держави та Львівської області.
 5. Здійснення заходів щодо реалізації спільних інвестиційних проєктів у співпраці з територіальними громадами сіл, селищ, міст, у тому числі із залученням кредитних та/або грантових коштів для фінансування зазначених проєктів.
 6. Моніторинг реалізації проєктів, що фінансуються за кошти бюджету Львівської міської територіальної громади на території приєднаних населених пунктів.
 7. Організація та координація процесу подачі, аналізу, голосування, а також контроль за виконанням проєктів згідно із затвердженим радою положенням про громадський бюджет Львівської міської територіальної громади.
 8. Забезпечення реалізації заходів, передбачених Програмою популяризації громадського бюджету Львівської міської територіальної громади, та інших механізмів участі мешканців у місцевому самоврядуванні в частині громадського бюджету, конкурсу соціально-культурних проєктів, конкурс соціально-культурних проєктів, програма колективного фінансування соціально-культурних проєктів на території Львівської міської територіальної громади.
 9. Адміністрування проведення конкурсу соціально-культурних проєктів та супровід реалізації проєктів за напрямком розвитку громадянського суспільства та розвитку мікрогромад Львівської міської територіальної громади.
 10. Здійснення інформаційних та консультаційних заходів на території локальних мікрогромад Львівської міської територіальної громади.
 11. Участь у розвитку соціально-економічного та культурного потенціалу Львівської міської територіальної громади в рамках міжмуніципального співробітництва з іншими громадами.
 12. Здійснення інформаційних та консультаційних заходів на території локальних мікрогромад Львівської міської територіальної громади.

Оновлено: 08.09.2021, 15:32