12 червня - 18 червня 2013 року

         1. 12 червня 2013 року о 08.14 год. по телефону 103 надійшла інформація про те, що на перехресті вул. Зелена  та Світанкова (Сихівський район), стався наїзд легкового автомобіля "Фіат" №ВС5111ЄА, водій Падучак А. С., 20.10.1969 року народження, пороживає за адресою Перемишлянський район с. Бібрка, вул. Козацька, 7. В результаті ДТП постраждала 1 (особа) дитина, а саме:  

         - Рівна І. Й., 2003 року народження, проживає за адресою вул. Молодіжна, 18 (приватний будинок), з діагнозом – забій грудного відділу хребта, у стані середньої важкості госпіталізована у Львівська комунальну міська дитячу  клінічну лікарню. Проводиться дослідча перевірка.

         2. 13 червня 2013 року о 18.15 год. по телефону 103 надійшла інформація про те, що на вул. Симоненка, 14 (Франківський район) під час купання в місцевому ставку втопився Андрєєв А. В., 1960 року народження, зареєстрований за адресою с. Щирець, проживав на вул. Кульпарківській буд.125/56 по інформації очевидців: Анреєєв А.В. зайшов по пояс вводу, посинів і впав. Тіло втопленика вилучено з води відпочиваючими та доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу, після проведення розтину тіла факт утоплення підтвердився. Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         3. 14 червня 2013 року о 12.05 год. по телефону 101 надійшла інформація про те, що на вул. Академіка Сахарова, 44 (Франківський район, ЛКП "Затишне") під час проведення ремонту працівниками ЛКП водопровідної труби в підвалі вищезгаданого будинку була розбита скляна банка з невідомою рідиною, яка почала виділяти стійкий запах аміаку. На місце події прибули представники служб згідно розрахунку. Працівниками ЛКП "Затишне" було проведено провітрювання підвального приміщення, а речовину разом з землею було зібрано в герметичні поліетиленові мішки, постраждалих немає. Працівниками  ГУ ДСНС України у Львівській області спільно із працівниками ЛКП були проведені заходи із нейтралізації рідини (вода, вапно, хлорна вода), та проведено повторні вимірювання лабораторією Дерсанепідслужби. Після цього мішки завантаженні в сміттєзбиральну машину для вивезення на полігон твердих побутових відходів.       

         4. 18 червня о 17.05  на вул. Володимира Великого,13/57 (Франківський район, ЛКП "Магістральне") з вікна кухні на 5-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку випав мешканець квартири Антонів О., 1958 року народження (в квартирі проживав разом з матір’ю, яка на час події була відсутня). Смерть настала до приїзду швидкої. Причини події встановлюються.