18 червня - 25 червня 2013 року

        1. 20 червня 2013 року о 14.30 год.  по тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Бортнянського, 42 (Залізничний район) з трьохметрової висоти новобудови (будівельні роботи виконувала фірма ТзОВ "Будремонт-комплект", директор Миляр Є. М., впав безробітний, який там виявився випадково, а саме:

- Гук Б. Г., 1965 року народження, проживає за адресою с. Родатичі Городоцького району. Потерпілого бригадою швидкої медичної допомоги з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітки було доставлено до нейрохірургічного відділення комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, вул. І.Миколайчука, 9. Причини події встановлюються. Проводиться дослідча перевірка.

         2. 24 червня 2013 року о 23.50 год. невідома особа по телефону    № 102 повідомила про          замінування         вокзалу у м. Львові, не вказавши який саме, дзвінок був зроблений з таксофону 2380647, який        знаходиться на    вул. Г. Горського, 1. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події (Залізничному вокзалі пл.. Двірцева, 1) працювали основні підрозділи сил ЦО області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 55 осіб та 15 од. техніки (з них 15 осіб та 4 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будинку вокзалу виведено близько 600 пасажирів та 100 осіб обслуговуючого персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України на Львівській залізниці разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершені о 01.45 25 червня. Додатково було обстежено приміський вокзал  на вул. Чернівецькій,11, пошукові роботи були завершені о 02.35 – вибухового пристрою не виявлено та головний автовокзал на вул. Стрийській, 109, пошукові роботи були завершені о 03.35 – вибухового пристрою не виявлено.

        Затримки руху залізничного транспорту не було. За фактом події проводиться дослідча перевірка.

         3. 25 червня 2013 року о 15.55 год. на перехресті вул. Хотинська та Коротка (Залізничний район) через руйнування каналізаційного колектора розміром 40×70 см та глибиною до 3 м на проїзній частині автомобільної дороги утворилося провалля шириною 4×4,5 м та глибиною 3,5 м. Місце події огороджено, виставлено попереджувальні знаки. Рух транспорту дорогою не припинявся. Протягом дня аварійною бригадою Львівського міського КП "Львівводоканал" у складі 12 осіб та 4 одиниць техніки проводились підготовчі роботи щодо ліквідації провалля. Основні аварійно-ремонтні роботи планується розпочати з настанням світлого часу доби 26 червня. У разі необхідності можливе тимчасове припинення руху тролейбусів № 7 сполученням   пл. Кропивницького М. - ст. Скнилів та № 12 сполученням університет ім. І. Франка -  вул. Суботівська.

         4. 25 червня 2013 року о 18.27 год.  на вул. Мурована, 14, (Шевченківський район) пожежно-рятувальним відділенням району ГУ ДСНС України у Львівській області за допомогою мотопомпи проводились роботи по відкачці води з двох каналізаційних колодязів. Всього відкачано 10 м3 води.