25 червня - 2 липня 2013 року

       1. 26 червня о 11.45  год. по тел. 101 на відділ "Гаряча лінія міста" Львівської міської ради поступила інформація про те, що на вул. Зелена, 101 (Личаківський район)  під час проведення земляних робіт на присадибній    ділянці, (власник ділянки Козак Ігор Іванович, 1969 року народження) під час проведення земляних робіт, виявив ручну гранату часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 3-го спеціального  регіонального центру швидкого реагування ОРС ЦЗ ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження          виявленого боєприпасу.

         2. 26 червня 2013 року о 17.49 год.  на тел. 103 поступив виклик, в зв’язку з тим, що на вул. Городоцька, 45 (Галицький район, ЛКП "Айсберг"), у квартирі №5а на 3-му поверсі  4-х поверхового житлового будинку стався хлопок газоповітряної суміші  без подальшого горіння. Внаслідок події отримав термічні опіки (до 60% тіла) Куц Андрій Михайлович, 1950 року народження, мешканець м. Львова,  вул. Драгана М., 14/17. Потерпілого каретою швидкої медичної допомоги  у важкому стані госпіталізовано до реанімаційного відділення комунальної  8-ї міської клінічної лікарні м. Львова.

            Квартира, де стався хлопок однокімнатна, вікнами виходить у внутрішнє подвір’я. Власниця квартири Вергун Іванна Іванівна, 1979 року народження (на даний час перебуває поза межами України). Внаслідок події у квартирі пошкоджено одні з двох вхідних дверей (внутрішні), вибито 3 вікна з рамами на кухні та в кімнаті квартири, а також пошкоджено в різній мірі скло в 7-ми вікнах інших квартир та сходової клітини сусіднього під’їзду. Пошкоджень несущим конструкціям житлового будинку не завдано.

  Елементами віконних конструкцій пошкоджено скло двох автомобілів, які були запарковані у внутрішньому подвір’ї.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦО області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 47    осіб та 11 од. техніки (з них 15 осіб та 3 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

         Причини та обставини події уточнюються. Проводяться слідчі дії.   

         3. 2 липня 2013 року о 15.15 год.  по тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Караджича, 11а (Залізничний район) в котельні ЛКП «Залізничтеплоенерго» під час демонтажу мережевого насосу ошпарився кип’ятком слюсар Дубик Василь Михайлович, 1960 року народження, проживає за адресою  м. Львова, вул. Пулюя, 18/36. Потерпілого з термічними опіками 1-2 ступеню госпіталізовано до реанімаційного відділення комунальної 8-мої міської клінічної лікарні м. Львова.

Причини події - з’ясовуються.

         4.  2 липня 2013 року о 17.30 год.  по тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Хлібна, 1 (Галицький район) на території автогаражного кооперативу «Берізка» (голова - Мусора Ігор Іванович) під час ремонтних робіт у власному гаражі був смертельно вражений електричним струмом Дубкевич Іван Дмитрович, 1937 року народження, місцевий житель. Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу.

            Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.