2 липня - 9 липня 2013 року

         1.  3 липня 2013 року о 23.11 год. по тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Свєнціцького І., буд. 2 (Галицький район) виникла пожежа на даху 7-ми поверхової адміністративної будівлі, що належить відокремленому підрозділу «Західна електроенергетична система» Державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" (керівник Сенус О. З.).

         Будівля розміром 15 х 20 м, дах критий бляхою по дерев’яній обрешітці. Внаслідок події загиблих та травмованих немає. Вогнем знищено покрівлю будівлі на площі 150 м2 та пошкоджено дерев’яні конструкції покрівлі на площі 50 м2. Пожежа локалізована о 00.30, ліквідована о 01.19 4 липня силами 11-ти пожежно-рятувальних відділень ГУ ДСНСУ у Львівській області. Збитки та причина пожежі встановлюються.

        2.  4 липня 2013 року о 03.39 год., по тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Героїв УПА, буд. 76 (Франківський район, ЛКП "Навколо базару") на першому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку  в квартирі №103 родичами виявлено на кухні тіла двох загиблих мешканців квартири Юрчакевич М. Я., 1939 року народження та Юрчакевича М. Я., 1943 року народження (брат і сестра), без ознак насильницької смерті. Лікарями КП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» було зафіксовано смерть потерпілих до приїзду швидкої. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз», яка прибула на місце події, встановлено наявність тяги на газових приладах та перекрито подачу газу на квартиру.

    Після проведення експертизи  працівниками  Обласного бюро судової медичної експертизи 05.07.2013 року встановлено, що смерть наступила внаслідок отруєння чадним газом.    

         3.  4 липня 2013 року о 02.35 год. по тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Городоцька, 207 (Франківський район, територія колишнього ВАТ "Львівсільмаш", директор Сізов О. Є.) виникла пожежа, на даху недіючої цегляної будівлі (цеху пластмас) розміром 20 х 35 м. Внаслідок події загиблих та травмованих немає. Вогнем знищено покрівлю будівлі на площі 200 м2. Пожежа локалізована о 03.00, ліквідована о 03.15 год. силами 4 пожежно-рятувальних відділень ГУ ДСНСУ у Львівській області. Збитки та причина пожежі встановлюються.

         4. 4 липня 2013 р. о 22.38 невідома особа по телефону    № 102 повідомила про замінування приміщення Головного залізничного вокзалу станції "Львів" (пл. Двірцева, 1). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

  На місці події працювали основні підрозділи сил ЦО області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 70 осіб та 14 од. техніки (з них 2-х осіб та 1 од. техніки від управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будинку вокзалу виведено близько 160 пасажирів та 40 осіб обслуговуючого персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України на Львівській залізниці разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу - вибухового пристрою не виявлено,пошукові роботи були завершені о 01.10 5 липня.

        Затримки руху залізничного транспорту не було. За фактом події проводиться дослідча перевірка.

         5. 5 липня 2013 року о 15.34 год. по тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Франка І., 24 (Галицький район), виявлено розлив металевої ртуті в коридорі на першому поверсі трьохповерхового житлового будинку біля квартири № 6 (власник Васильченко С. В., 1960 року народження). Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту групи радіаційно-хімічного та біологічного захисту ЗТС ГУ ДСНС в Львівській області проведено збір механічним способом 2 грами ртуті, яку передано представнику управління НС та ЦЗН ЛМР на зберігання та подальшої утилізації.

         6. 5 липня 2013 року о 19.20 год. по тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Керченській, 11(Личаківський район), біля пункту прийому металобрухту виявлено розгерметизований балон з невідомою речовиною, внаслідок чого, пожовкла рослинність навколо балону. Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту групи радіаційно-хімічного та біологічного захисту ЗТС ГУ ДСНС у Львівській області проведено хімічну розвідку. За допомогою приладу «Дозор» попередньо встановлено залишки парів хлору та сірководню. Пожежно-рятувальним відділенням ДПРЧ-29 проводилась промивка ґрунту навколо балону. Балон передано працівникам МП "Стихія" для подальшої утилізації.  Представниками  Личаківської СЕС взято проби ґрунту для дослідження. Проводиться дослідча перевірка.

         7. 8 липня 2013 року о 7.00 год.  по тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Творча, 1 (Шевченківський район) в приміщенні СЗШ №99, працівниками школи, в душовій кабінці, виявлене тіло працівника басейну цієї школи, Стенчука Т. М., 1967 року народження, зареєстрованого за адресою вул. Снопківська, 13/5.  Працівниками швидкої медичної допомоги констатована смерть до приїзду, попередній діагноз гостра серцева недостатність. Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу.

            Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

            8.  8 липня 2013 року о 18.52 год. по тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Франка І., 24 (Галицький район), виявлено розлив металевої ртуті на сходовій клітці першого поверху трьохповерхового житлового будинку біля квартири № 6 (власник Васильченко С. В., 1960 року народження). Випадок повторний, перший стався 05.07.2013 р. Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту групи радіаційно-хімічного та біологічного захисту ЗТС ГУ ДСНС в Львівській області проведено збір механічним способом 2 грами ртуті, яку передано представнику управління НС та ЦЗН ЛМР на зберігання та подальшої утилізації.