9 липня - 16 липня 2013 року

       1. 15 липня 2013 року о 14.20  год. по тел. 101, поступила інформація про те, що на вул. Кузнярівка, 73а  (будівля стрілецького воєнізованого клубу станції "Клепарів", Львівської залізниці, під Левандівським мостом), (Залізничний район), під час обходу території, на відстані 70 м від залізничної колії та 250 м від ремонтно-локомотивного цеху Державного територіального галузевого об’єднання «Львівська залізниця», був виявлений артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

          16 липня 2013 року з 10 год. 50 хв. до 11.год. 40 хв. особовим складом піротехнічного підрозділу 2 СЦ ШР ДСНС України вилучено 152 мм артилерійський снаряд.

         Залучалось 5 осіб та 2 од. техніки.

         2. 15 липня 2013 року о 21.40 год. по телефону 103 надійшла інформація про те, що на вул. Повітряна, 23, (Залізничний район) сталося зіткнення автомобіля «Deawoo-Nexia» з вантажним автомобілем «Renault Premium». Внаслідок ДТП отримали травми різного ступеня важкості 2 (дві) особи, яких було госпіталізовано до Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, а саме:

   -  водій автомобіля «Deawoo-Nexia» Мартиняк П. О., 1987 року народження, житель м. Львова, з діагнозом тупа травма живота, забійна рана верхньої губи госпіталізований до I-го хірургічного відділення, стан - середньої важкості;

   - пасажир автомобіля «Deawoo-Nexia» Лучечко А. М., 1973 року народження, житель м. Львова, з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма госпіталізований до реанімаційного відділення. Стан - важкий.

         Особовим складом пожежно-рятувального відділення ГУ ДСНС у Львівській області за допомогою гідравлічних ножиць проводились роботи по вивільненню потерпілих з автомобіля.

         Причини події - з’ясовуються.

         3. 16 липня 2013 р. о 22.05 год. невідома особа по телефону 102 повідомила про замінування приміщення Головного залізничного вокзалу станції "Львів" (пл. Двірцева, 1). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

  На місці події працювали основні підрозділи сил ЦО області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 72 осіб та 12 од. техніки (з них 15 осіб та 4 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області, а також представник управління з питань НС та ЦЗН Львівської міської ради).

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будинку вокзалу виведено близько 480 пасажирів та 120 осіб обслуговуючого персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України на Львівській залізниці разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершені о 00.10 17 липня. Затримки руху залізничного транспорту не було. За фактом події проводиться дослідча перевірка.