21 серпня - 27 серпня 2013 року

           1. 15 серпня внаслідок пошкодження підземної кабельної лінії електропередач 6 кВ між трансформаторними підстанціями “ПС Винники” на вул. Івасюка та ТП 1235 на вул. Лісній було припинено електропостачання будинків №№1-5, комплексу будівель Місії милосердя “Добрий самарянин”, семи приватних будинків та насосної станції на вул. Лісній. Протягом 16 - 22 серпня аварійними бригадами РЕМ квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова проводились роботи з пошуку місць пошкодження підземного високовольтного кабелю та винайдення інших можливих шляхів вирішення проблеми. Личаківським РЕМ м. Львова була надана лабораторія для пошуку місця пошкодження та необхідні матеріали. За погодженням з ПАТ “Львівобленерго” прийнято рішення щодо прокладення обхідної траси навколо приватних садиб на вул. Лісній протяжністю близько 200 метрів. Завершено прокладку траншеї під кабель, виготовлено одну з’єднювальну муфту та завезено кабель. Закладку кабелю та підключення абонентів заплановано на  28 серпня.

            Електропостачання знеструмлених абонентів здійснюється згідно графіку двічі на день за допомогою дизель-генератора потужністю 60 кВт.

     пожежі в екосистемах:

                   1. 27 серпня о 12.01 у м. Львові, вул. Роксоляни, б/н (Залізничний район), на відкритій території виявлено горіння торфу окремими осередками на площі 120 м2. Пожежу ліквідовано о 16.17 силами двох пожежних підрозділів.