17 вересня - 24 вересня 2013 року

         1. 18 вересня 2013 року о 15.20 год. з тел. 103 до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, поступила інформація про те, що на вул. Бортнянського, 57, (Залізничний район, ЛКП "Граніт") під час виконання будівельних робіт фірмою "Інвестиції УП, на території станції технічного обслуговування "Шкода"  впав з риштування і загинув робітник Лакотій О. М., зареєстрований за адресою м. Львів, вул. Драгана, 4/77. Обставини події - з’ясовуються.

         2. 19 вересня 2013 року о 10.20 год. з тел. 103 до управління з питань надзвичайних ситуацій та          цивільного захисту населення, поступила інформація про те, що на вул. Личаківська, 57, (Личаківський район, ОСББ "На Личаківській") в квартирі №3 (власниця Хвостова І. Б.), під час виконання робіт по демонтажу  балкону (дозвіл на демонтаж власниця квартира має)  разом з аварійним балконом впали двоє робітників (виконували приватні роботи), а саме:

- Сухотський І. І., проживає за адресою Перемишлянський район с. Коросно. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждалого з діагнозом ЗЧМТ, рвана рана верхньої губи, закритий злам 4-го пальця правої кисті, тупа травма грудної клітки госпіталізовано в комунальну 8 міську клінічну лікарню.

- Гринчук В. Я., 1979 року народження, проживає за адресою Городоцький район, с. Мшана. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждалого з діагнозом закритий злам 4-го пальця правої кисті, відкритий злам 5-го пальця правої кисті (відірвало фалангу пальця) госпіталізовано в комунальну 8 міську клінічну лікарню.       Обставини події - з’ясовуються.

         3. 19 вересня 2013 року о 09.59 год. з тел. 103 до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, поступила інформація про те, що в м. Винники на вул. Івасюка, 30, в квартирі №7, (будинок двоповерховий, належить КП "Добробут" Винниківської міської ради) під час виконання робіт по утепленню      квартири впав з риштування та травмувався приватний робітник, а саме:

- Пацирко О. М., 1984 року народження, проживає в м. Мостиська. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждалого з діагнозом закритий перелом кісток правої гомілки госпіталізовано в комунальну 8 міську клінічну лікарню. Обставини події - з’ясовуються.

         4. 19 вересня 2013 року о 13.00 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Дорошенка, 23, (Галицький район) водій легкового автомобіля «FORD EXPLORER» Нагалюк М. Ю., 1955 року народження, житель м. Львова, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з легковим автомобілем «ЗАЗ ЕА6950» та автобусом «БАЗ А079». Внаслідок ДТП транспортні засоби отримали технічні пошкодження, а водій автомобіля «FORD EXPLORER» Нагалюк М. Ю. помер на місці пригоди. Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

Причина події - встановлюється.

. Внаслідок пожежі отруїлась продуктами горіння квартировинаймач Кіпрошева І. К., 1988 року народження, яку було госпіталізовано в обласну клінічну лікарню, стан легкий.

встановленим порядком.

         8. 24 вересня 2013 року о 14.20 год. з тел. 103 до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, поступила інформація про те, що на вул. Шолом-Алейхема, 17, (ЛКП "Янів 405") впав фрагмент балкону розміром 25×30 см та травмував перехожу громадянку, а саме:

            - Янборко І. М., 1988 року народження, зареєстрована за адресою м. Львів, вул. Трильовського, 2/10. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждалу з діагнозом забійна рана потиличної ділянки, струс головного мозку, в стані середньої важкості, госпіталізовано в комунальну міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. Обставини події - з’ясовуються.