2 жовтня - 8 жовтня 2013 року

        1. 2 жовтня 2013 року о 18.23 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Курмановича В., ген. б/н (Залізничний район) в лісосмузі (600 м від житлових будинків, 150 м від залізничної колії) виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

        2. 3 жовтня 2013 року о 13.19 год. по тел. до управління з питань надзвичайних ситуацій поступила інформація про те, що на вул. Збиральна на території новобудови станції ТзОВ "Ілта Львів" (Залізничний район) виявлено предмет ззовні схожий на 55-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         3. 4 жовтня 2013 року о 12.55 год. від оператора відділу "Гаряча лінія міста" до управління з питань надзвичайних ситуацій поступила інформація по телефону про те, що в підвалі 9-ти поверхового житлового будинку на вул. Ю.Липи, 10 (Шевченківський район, ЖБК № 155, голова Бучак К.І.) о 10.01 год. виявлено предмет зовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України   (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         04.10.2013 року о 13.20 82 мм артилерійський снаряд вилучили, для знищення в пісчаному кар’єрі  с. Давидів.

         4. 5 жовтня 2013 року о 22.53 год. на тел.. 103 поступило повідомлення про те, що  на вул. Грінченка Б., 14 (Шевченківський район), на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в квартирі № 1 отруїлись, попередньо, чадним газом 2 (дві) особи, з них одна дитина. Дитину у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у реанімаційне відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні, а дорослу особу, після проходження барокамери у Львівській обласній клінічній лікарні, відпущено додому. Працівниками ПАТ «Львівгаз» перекрито подачу газу в квартиру. Після проведення додаткового обстеження отруєння чадним газом не підтвердилось. Причина події - з’ясовується.

        5. 7 жовтня 2013 року о 19.50 год. на тел. 101 поступила інформація про те, вул. Тернопільська, №17 (Сихівський район), на території гаражного кооперативу №8 охоронцем було виявлено 86 мм артилерійський снаряд (за попередньою інформацією сучасний боєприпас). Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         6. 7 жовтня 2013 року о 21.34 год. на тел. 103 поступило повідомлення про те, що  на вул. Огієнка., 10 (Галицький район, ЛКП "Айсберг"), в квартирі №3а отруїлась, попередньо, чадним газом 1 (одна) особа, чоловік, 1965 року народження. Бригадою швидкої медичної допомоги був доставлений в Обласну клінічну лікарню, після обстеження та надання медичної допомоги відпущений додому. Працівниками ПАТ «Львівгаз» перекрито подачу газу в квартиру. Після проведення додаткового обстеження отруєння чадним газом не підтвердилось.Причина події - з’ясовується.

         7. 7 жовтня 2013 року о 19.10 год. на тел. 103 поступило повідомлення про те, що  на вул. Веделя., 9 (Франківський район), в квартирі №5, отруївся, попередньо, чадним газом та помер чоловік, 1942 року народження. Лікарі бригади швидкої медичної допомоги констатували смерть до приїзду. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

         8. 8 жовтня 2013 року о 16.13 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на кільці вул. Кульпарківська, вул. Виговського, внаслідок зіткнення тролейбуса №2 та легкового автомобіля транспортні засоби отримали технічні пошкодження, постраждало 4 осіб (пасажирів тролейбуса).

  Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         9.  8 жовтня о 21.10 у м. Львові на вул. Свенціцького В.,7  (Галицький район), в квартирі № 1, отруїлись чадним газом    4 (чотири) особи мешканці квартири.

         Працівниками ПАТ «Львівгаз» перекрито подачу газу в квартиру. Причина події - з’ясовується.