15 жовтня - 22 жовтня 2013 року

         1. 16 жовтня 2013 року в 11.20 год. до управління з питань НС та ЦЗН надійшла інформація про те, що о 09.37 год. на тел. 103 надійшла інформація про попереднє отруєння чадним газом однієї особи в квартирі № 2 на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку по вул. Каховська, 29 (Залізничний район, ЛКП "Сигнівка", будинок ЖБК "Галбуд").

         Потерпілий, власник квартири, в стані середньої важкості бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізований у Львівську обласну клінічну лікарню. Попередня причина – пошкодження вихідної гофрованої труби газового котла парапетного типу.

         Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу у квартиру.

         2. 18 жовтня 2013 року о 08.50 год. невідома особа на телефон 102 з таксофону, що знаходиться на вул. Кропивницького,7 повідомила про замінування приміщення СЗШ № 55 (вул. С. Бандери 91). Вимог не висувалось.

         На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 49 осіб та 12 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з приміщення школи виведено 212 учнів та 16 вчителів.  Вибухотехнічним відділом НДЕКЦ при ГУ МВС України у Львівській області проведено обстеження приміщень школи за допомогою кінологічної служби з службовою собакою. О 10.35 год. обстеження завершено. Вибуховий пристрій не виявлений.

         Навчальний процес відновлений.

         3. 21 жовтня 2013 року о 15.12 год. до управління з питань НС та ЦЗН надійшла інформація про попереднє отруєння чадним газом однієї особи в квартирі № 2 на першому поверсі одноповерхового житлового будинку по вул. Кривчицька Дорога, 42 (Личаківський район, ЛКП "№ 507", комунальної власності).

         Потерпіла, власниця квартири, бригадою Державної служби медицини катастроф госпіталізована у Львівську обласну клінічну лікарню. Після проведення додаткових аналізів, отруєння чадним газом підтвердилось.

         В квартирі встановлено кухонне вогнище та кахельна пічка.

         Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу у квартиру.

         4. 21 жовтня 2013 року о 21.43 год. до управління з питань НС та ЦЗН надійшла інформація про попереднє отруєння чадним газом однієї особи в квартирі № 6 на першому поверсі одноповерхового житлового будинку по вул. Лісна 7а (Личаківський район, ЛКП "№ 507").

         Потерпілий, власник квартири, бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізований у Львівську обласну клінічну лікарню. Після проведення додаткових аналізів, отруєння чадним газом підтвердилось.

         Після надання медичної допомоги (проходження барокамери у Львівській обласній клінічній лікарні), відпущено додому.

Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу у квартиру.