23 жовтня - 30 жовтня 2013 року

        НС2. 25 - 29 жовтня до Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівська обласна інфекційна лікарня", з попередніми діагнозами «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція», госпіталізовано 23 особи, з них  3 дитини, в тому числі: (25 жовтня - 1 особа, 26 жовтня - 4 особи, 27 жовтня - 4 особи, з них 1 дитина, 28 жовтня - 8 осіб, з них 2 дитини, 29 жовтня – 6 осіб):

         Відділення №3 вул. Кирила і Мефодія, 22: (8 осіб)

         Відділення №7, вул. Лисенка, 45: (15 осіб)

            За інформацією працівників Головного управління Держсанепідслужби у Львівській  області, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф потерпілі 23 - 26 жовтня вживали кури-гриль, придбані в супермаркеті «Арсен» (м. Львів, просп. Чорновола В., 93, директор - Маїк Андрій Іванович).

            Працівниками Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області проведено комплексне санітарно-епідеміологічне обстеження супермаркету, за результатами якого відібрано для лабораторних досліджень зразки харчової продукції, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору. Проведено бактеріологічні обстеження контактних. Лабораторні дослідження проб харчових продуктів, води та матеріалу від контактних осіб тривають.

         Проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху.

         Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. Головним управлінням Держсанепідслужби у Львівській області створено групу оперативного реагування з метою розслідування причин виникнення випадків захворювань (наказ № 140-В від 28.10.2013р.).

         Ситуація контрольована.

         1. 27 жовтня 2013 року о 16.15 год. по тел. 103 надійшла інформація про те, що на вул. Керченській, 7а (Личаківський район, парк "Погулянка") з дерева впала гілка на перехожого. Постраждалого в стані середнього ступеня важкості каретою швидкої медичної допомоги доставлено у 8 міську клінічну лікарню, діагноз – ЗЧМТ, струс головного мозку. Причина події з’ясовується.

         2. 28 жовтня 2013 року о 13.10 год. до управління з питань НС та ЦЗН надійшла інформація про попереднє отруєння чадним газом однієї особи в квартирі № 3 в житловому будинку по вул. Тютюнників, 45 (Галицький район, ЛКП Снопківське").          Постраждалого бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. Після проведення додаткових аналізів отруєння чадним газом підтвердилось.

         Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу у квартиру.              

         3.  29 жовтня 2013 року о 15.04 год. з тел. відділу "Гаряча лінія міста" Львівської міської ради до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, поступила інформація про те, що на вул. Тернопільській, 16 (Сихівський район), заміновано автомобіль. До чергового ЛМУ ГУ МВС у Львівській області зателефонував власник автомобіля «Range Rover» та повідомив, що під днищем автомобіля виявив пристрій з проводкою, що ззовні нагадує вибуховий. На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 55 осіб та 14 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Вибухотехнічним відділом НДЕКЦ при ГУ МВС України у Львівській області проведено обстеження автомобіля та о 18.00 за допомогою робото-технічного комплексу «Алевангард» пристрій вилучено та знешкоджено направленим пострілом. Роботи з розмінування завершені о 19.30 год. Залишки пристрою передано на експертизу для ідентифікації стану небезпеки. По даному факту проводиться дослідча перевірка.