30 жовтня - 4 листопада 2013 року

           1. 1 листопада.2013 року на адресу управління надійшла інформація від працівників 39 відділення поштового зв'язку УДП ПЗ "Укрпошта" (Шевченківський район, вул. Шевченка, 92) про відчуття неприємних запахів в приміщеннях відділення. Дане відділення знаходиться на першому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку. 

01.11.2013 року працівниками Львівського міського відділу Державної установи "Львівський обласний лабораторний центр" взято проби повітря. За результатами проведених аналізів, забруднюючих отруйних речовин не виявлено. Встановлено, що можливий неприємний запах (випари скипидару) виходить із каналізаційного стояка в підвалі другого під'їзду. 04.11.2013 року працівниками ЛКП "Янів-405" проведено ремонт каналізаційного стояка у підвальному приміщенні та оброблено місце вапняним розчином.

         Приміщення відділення і підвальне приміщення провітрені – запах не відчувається.

         Для зняття соціальної напруги серед працівників відділення, прийнято рішення керівництвом УДП ПЗ "Укрпошта" організувати медичне обстеження в одному із закладів охорони здоров'я (розширений аналіз крові і сечі).

            2.  04 листопада 2013 року о 10.04 год. від чергового оператора відділу "Гаряча лінія міста" Львівської міської ради до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, надійшла інформація про мінування Львівського апеляційного адміністративного суду (Галицький район, вул. Саксаганського, 13). Повідомлення про мінування надійшло з мобільного телефону невстановленої особи о 09.41 год. на телефон 102. На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 37 осіб та 9 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень суду виведено 240 осіб працівників суду та відвідувачів. Працівниками вибухово-технічного відділу НДЕКЦ при ГУ МВС України у Львівській області при допомозі службової собаки проведено обстеження приміщень суду і прилеглої території.   О 12.40 год. обстеження завершено. Вибухового пристрою не виявлено.

         3.  04 листопада 2013 року о 10.04 год. від чергового оператора відділу "Гаряча лінія міста" Львівської міської ради до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, надійшла інформація про мінування Апеляційного суду Львівської області (Личаківський район, площа Соборна, 7). Повідомлення про мінування надійшло з мобільного телефону невстановленої особи о 09.41 год. на тел. 102.На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 43 осіб та 12 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень суду виведено 150 осіб (80 - працівників суду і 70 – відвідувачів). Працівниками вибухово-технічного відділу НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області за допомогою службової собаки проведено обстеження приміщень суду і прилеглої території.

         О 11.30 год. обстеження завершено. Вибуховий пристрій не виявлений.