20 листопада - 26 листопада 2013 року

        1. 22 листопада 2013 року о 12.05 год. по тел. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги поступила інформація про те, що о 09.49. год. на вул. Богдана Хмельницького, 188, (Личаківський район) під час виконання будівельних робіт з будівництва торгового центру "Епіцентр" (будівельні роботи виконувала фірма ТзОВ "Досвід-2002", зареєстрована за адресою м. Київ, вул. Ушакова, 15, директор фірми Наконечний В.І.) стався наїзд трактором на громадянина. Постраждалого бригадою швидкої медичної допомоги в важкому стані з діагнозом, травматичний шок, закритий перелом кісток правої гомілки, закритий перелом ребер госпіталізовано в комунальну міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.

               Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         2. 22 листопада 2013 року о 14.06 год. по тел. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги поступила інформація про те, що на вул. Промислова, 50/52, (Шевченківський район), територія колишнього "М’ясопереробного комбінату", впав в шахту вантажного ліфта з висоти близько трьох метрів та травмувався  громадянин, (зі слів потерпілого він шукав фірму "Електромайстер", зайшов в темне приміщення і впав в шахту ліфта). Постраждалого бригадою швидкої медичної допомоги в стані середньої важкості з діагнозом, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій м'яких тканин голови та грудної клітки госпіталізовано в комунальну міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.

          Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         3. 23 листопада 2013 року о 14.42 год. Від чергового лікаря швидкої медичної допомоги поступила інформація про те, що з сьомого поверху новобудови (роботи виконує СБК, Львів, ТзОВ будівельна компанія), що на      вул. Сулими І., 19 (Франківський район), впав та загинув громадянин. Причини події встановлюються. Проводиться дослідча перевірка.

         4. 23 листопада 2013 року о 16.40 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги поступила інформація про те, що на вул. Винниця, 31  (Шевченківський район) сталося зіткнення двох легкових автомобілів:  «Део Нексіа» та «Хюндай Гетц». Внаслідок ДТП отримали травми різного ступеня важкості 4 (чотири) особи, з них одна дитина.

Потерпілі госпіталізовані у Львівську КМК ЛШМД, стан - середньої важкості;

Потерпіла дівчинка госпіталізована  у Львівську МДКЛ, стан - середньої важкості.

 Обставини ДТП - з’ясовуються.