27 листопада - 3 грудня 2013 року

         1. 27 листопада 2013 року о 18.14 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги поступила інформація про те, що на вул. Кульпарківській, 36 (Франківський район) водій легкового автомобіля «Фольксваген» скоїв наїзд на невідомого пішохода чоловічої статі віком близько 50 років, який  від отриманих травм помер по дорозі в лікарню. Автомобіль з місця події зник. Особа загиблого та водія, причетного до дорожньо-транспортної пригоди, встановлюються. Проводиться дослідча перевірка..

         2. 28 листопада 2013 року о 00.38 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги, надійшла інформація про отруєння чадним газом однієї особи на вул. Ляймберга С., 7 на другому поверсі трьохповерхового житлового будинку в квартирі №8 (Галицький район, ЛКП "Центральне", в квартирі встановлено металопластикові вікна, колонка встановлена на кухні, газову плиту та колонку встановлено самовільно, в квартирі зроблено самовільне перепланування). Постраждалого у важкому стані госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. Після надання медичної допомоги (проходження барокамери), о 07.30 год. постраждалого відпущено додому.

         Працівники ЛКП "Центральне" готують документи на адмінкомісію району для притягнення до відповідальності, за самовільне перепланування, власника квартири. Працівниками ПАТ "Львівгаз" постачання газу до квартири перекрито.     Причина отруєння з’ясовується.

         3. 2 грудня 2013 року о 10.45 год. до управління з питань НС та ЦЗН надійшла інформація про отруєння чадним газом однієї особи в приватному житловому будинку по вул. Вишнева, 20а (Шевченківський район, ЛКП Варшавське-407").

         Постраждалого, бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. Після проведення додаткових аналізів, отруєння чадним газом середнього ступеня важкості підтвердилось. Котел знаходиться в підвальному приміщенні будинку, постраждалий знаходився на другому поверсі.

         Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу до будинку.

         Причина події - встановлюється.

         4. 2 грудня 2013 року о 19.17 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги надійшла інформація про отруєння чадним газом в чотирьох поверховому житловому будинку на  вул. Леся Курбаса, 4 кв. 6 (Галицький район, ЛМКП "Айсберг") двох осіб.

         Постраждалих, бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. Після проведення додаткових аналізів, отруєння чадним газом легкого ступеня важкості підтвердилось. Після надання медичної допомоги (проходження барокамери) постраждалі відпущені додому. Газовий котел знаходиться на кухні. Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу до квартири. Причина події - встановлюється.

         5. 3 грудня 2013 року о 01.25 год. по тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Генерала Чупринки, 58а, (Франківський район, ЛКП "Затишне") в без господарській будівлі, виникла пожежа. Внаслідок пожежі постраждала жінка.

         Потерпілу у задовільному стані з діагнозом: термічні опіки спини, бригадою швидкої медичної допомоги доставлено в опікове відділення комунальної 8-ї міської клінічної лікарні,. Внаслідок пожежі пошкоджено дах будівлі на площі 10 кв.м