4 грудня - 10 грудня 2013 року

         1. 5 грудня 2013 року о 03.45 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги надійшла інформація попередньо, про отруєння чадним газом в двоповерховому житловому будинку, що на вул. Ботєва 10, кв.2 (Франківський район, ЛКП "Навколо базару" ) двох осіб. Після проведення додаткових аналізів отруєння чадним газом середнього ступеня важкості підтвердилось.

         Працівниками ПАТ "Львівгаз" припинено постачання газу до квартири. Попередня причина – відсутня тяга в димовому каналі 2-х секційного котла.

         2. 5 грудня 2013 року о 00.54 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Парфановичів, 5/1 (Личаківський район, ЛКП "Господар") в квартирі на першому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло власника квартири. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м2. Пожежу ліквідовано о 01.38 силами двох пожежних підрозділів. Попередня причина пожежі – замикання електропроводки з подальшим горінням. В квартирі відключені газопостачання та електропостачання за борги. Власником квартири самовільно підключена електроенергія через додатковий дріт із сходової клітини Причини смерті - отруєння продуктами горіння від речей домашнього вжитку. Проводиться дослідча перевірка.           

            3.  06 грудня 2013 року о 10.17 год. від чергового оператора відділу "Гаряча лінія міста" Львівської міської ради до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, надійшла інформація про те, що водій маршрутного автобусу №1А, повідомив працівника ДАІ, прапорщика Спурзу Миколу Івановича, який знаходився на чергуванні поблизу пам’ятника "Королю Данилу" (Галицький район, площа Галицька) про те, що в салоні автобусу виявив коробку невідомого походження. Працівник ДАІ повідомив про подію на тел. 102.

         На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 26 осіб та 7 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб.   Працівниками вибухово-технічного відділу НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області за допомогою рентгенівського приладу проведено обстеження невідомого предмету. Обстеження завершено о 11.50 год.,  коробку вилучено та передано на експертизу для ідентифікації стану небезпеки. По даному факту проводиться дослідча перевірка.

         4. 7 грудня 2013 року о 16.02 год., на тел. 102 поступила інформація про те, що вул. Пластова, 11а (Личаківський район) під час проведення земляних робіт працівниками ЛКП «Львівводоканал» виявлено артилерійський снаряд та мінометну міну часів  ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

         5. 8 грудня 2013 року о 7.00 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Лисенка, 5/19, (Галицький район) в квартирі на другому поверсі трьохповерхового житлового будинку виникла пожежа. На час пожежі в квартирі перебувало дві особи. Один з яких, з його розповіді, проснувся і побачив, що в квартирі пожежа, підручними засобами загасив пожежу, після чого виявив мертвим свого дідуся 1927 року народження, та викликав бригаду швидкої медичної допомоги). Вогнем знищено два ліжка та два крісла. Пожежно-рятувальні підрозділи  до місця пожежі не викликались.

         Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причини пожежі та загибелі - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.