1 січня - 7 січня 2014 року

        1. 4 січня 2014 року о 22.13 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Гвардійська 7/6, (Галицький район, ЛКП "Цитадель-центр" ) у трьохповерховому житловому будинку в квартирі на другому поверсі отруїлась чадним газом дитина 14 років, яку  у стані середньої важкості було доставлено до реанімаційного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

Діагноз: – гостре отруєння чадним газом легкого ступеню. Концентрація карбоксигемоглобіну – 5%,  Після надання необхідної медичної допомоги виписана в задовільному стані 04.01.2014р.

            Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру. Причина події - з’ясовується.                                                                                       

        2.  5 січня 2014 року о 5.10 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Новознесенська, 97/5, (Личаківський район, ЛКП "За Замком") в квартирі житлового будинку отруїлися, попередньо, чадним газом 3 (три) особи, яких було доставлено до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. У двох осіб Концентрація карбоксигемоглобіну – 0%, діагноз отруєння чадним газом не підтвердився. У жінки, 1992 року народження, отруєння чадним газом легкого ступеня.

            Після надання необхідної медичної допомоги (проходження барокамери), у задовільному стані відпущено додому.

Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру. Причина події - з’ясовується.

         3. 7 січня 2014 року о 22.13 год. на  тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Рутковича І., 16/2, (Личаківський район) у трьохповерховому житловому будинку в квартирі на першому поверсі отруїлась, попередньо, чадним газом, дитина 2008 року народження, якого у стані середньої важкості було доставлено до реанімаційного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Після надання необхідної медичної допомоги у задовільному стані відпущена додому 7 січня о 23.10 год. Отруєння чадним газом не підтвердилось

Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру.

         Причина події - з’ясовується.