15 січня - 21 січня 2014 року

        1. 15 - 17 січня 2014 року до Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» з попередніми діагнозами «харчова токсикоінфекція», «гостра кишкова інфекція», «гастроентероколіт»,    госпіталізовано 5 осіб, з них 3 дитини.  

За інформацією працівників Головного управління Держсанепідслужби у Львівській  області, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф потерпілі 13 і 16 січня вживали десерт “Тірамісу” у піцеріях «Піца Челентано»  (м. Львів, вул. Галицька, 1, пл. Ринок, 21, власник – Шевельов В.І.).

Працівниками Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області  спільно з ДУ «Львівський обласний лабораторний центр ДСЕС України»  розроблений план заходів з локалізації спалаху. Складені поіменні списки захворілих, з’ясовано коло контактних із захворілими на місці виникнення спалаху та у домашніх вогнищах. Проводиться медичне спостереження за контактними. 17 січня Галицьким районним відділом Львівського міського управління ГУ ДСЕС у Львівській області за фактом харчового отруєння розпочате розслідування.          

Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. Протиепідемічні заходи продовжуються. Ситуація контрольована.

         2. 19 січня 2014 року о 15.20  год. на тел. 103 надійшла інформація   про те, що на вул. Городоцька, 73/18, (Галицький район, ЛКП "Айсберг)" в квартирі житлового будинку попередньо отруїлася чадним газом жінка, яку госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Після додаткового обстеження, взяття аналізів, отруєння чадним газом підтвердилось. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру. Причина події - з’ясовується, тяга в димовентканалі наявна.

         3. 19 січня 2014 року о 17.09 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що  на вул. Хімічна, 22/44, (Шевченківський район, ЛКП "Варшавське -407", двокімнатна квартира, котел на кухні, вікна металопластикові, двері броньовані) попередньо отруїлись чадним газом 3 (три) особи, з них 1 дитина. , а саме: Харитон Юрій Георгійович, 2003 року народження, госпіталізований у Постраждалих госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Після додаткового обстеження, взяття аналізів, отруєння чадним газом підтвердилось.  Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу в квартиру. Причина події - з’ясовується, тяга в димовентканалі наявна.