12 лютого - 19 лютого 2014 року

         1.  14 лютого 2014 року о 13.40 год. черговий лікар швидкої медичної допомоги по телефону повідомив управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення про виявлення в будівлі Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді за адресою площа Є.Петрушевича, 2, нічийної валізи, в якій ймовірно може знаходитись вибуховий пристрій.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста згідно з „Планом дій …” у складі 37 осіб та 10 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, в безпечний район було виведено 31 особу. Спеціалістами НДЕКЦ  разом з кінологом проведено обстеження валізи та приміщень палацу, вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершені  о 15.35 год.

            2. 14 лютого 2014 року о 15.35 год. від чергового лікаря станції швидкої медичної допомоги м. Львова надійшла інформація про те, що до Львівської обласної клінічної лікарні звернувся мешканець Львова разом з дитиною з підозрою на отруєння чадним газом. Під час обстеження потерпілих факт отруєння чадним газом підтвердився. Після проходження барокамери: батька – у Львівській обласній клінічній лікарні, дитини – у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, потерпілих відпущено додому. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Причина події - з’ясовується.     

         3. 15 лютого  2014 року о 5.35 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Шевченка Т., 235, сталося зіткнення двох легкових автомобілів: «BMW» та «ВАЗ-21099». Внаслідок ДТП 2 водії та 2 пасажири отримали травми різного ступеня важкості.

         Водії із пасажирами направленні до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги, які після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовились. Причина ДТП з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

         4. 16 лютого 2014 року о 15.22 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що по вул. Кримська, 28 (Галицький район) біля житлового будинку виявлено розбитий ртутний градусник в пластиковому футлярі. На місце події залучено відділення радіаційного-хімічного та біологічного захисту ЗТС Головного управління, яким виявлений предмет оглянуто та передано представнику відділ НС та ЦЗН Львівської міської ради для подальшої утилізації.

         5. 16 лютого 2014 року о 18.35 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що по вул. Грінченко Б. 16 кв.117 (Шевченківський район, ЛКП "Збоїща 408") отруїлася, попередньо, чадним газом дитина, 2000 року народження, яку у стані середньої важкості було доставлено до Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Після додаткового обстеження отруєння чадним газом підтвердилось (8% карбоксигемоглобіну). Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Попередня причина події - порушення правил експлуатації газової колонки.

         6. 16 лютого 2014 року о 19.49 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що по вул. Б. Меретина 5 кв.2 (Галицький район, ЛКП "Айсберг",  колонка знаходиться в ванній кімнаті, в квартирі встановлено металопластикові вікна, а також ущільненні двері) отруїлися, попередньо, чадним газом дві людини одна з них дитина, яку у середньому стані важкості було доставлено в Комунальний заклад Львівської обласної ради «Західно-український спеціалізований медичний центр». Після додаткового медичного обстеження отруєння чадним газом підтвердилось (10% карбоксигемоглобіну). І жінку, яку у стані середньої важкості госпіталізовано в обласну клінічну лікарню. Після додаткового медичного обстеження отруєння чадним газом підтвердилось (10% карбоксигемоглобіну). Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Попередня причина події - порушення правил експлуатації газової колонки.

         7. 16 лютого 2014 року о 17.10 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що  по вул. Сяйво, б/н (Залізничний район) над залізничною колією на огорожі моста сидів чоловік, збираючись вчинити  самогубство. Громадянина 1988 року народження вдалось вмовити злізти з огорожі. Після проведення бесіди з медичними працівниками був відпущений додому.   

         8. 17 лютого 2014 року о 18.35  год. на тел. 103 поступила інформація про те, що до Львівської обласної клінічної лікарні у стані середнього ступеня важкості була доставлена жителька м. Львова (вул. Куліша, 25б/15, Галицький район, ЛКП "Центральне") з попереднім діагнозом - отруєння чадним газом. Після додаткового медичного обстеження отруєння чадним газом підтвердилось (9% карбоксигемоглобіну). Після проходження барокамери потерпілу у задовільному стані відпущено додому. Причина події порушення правил експлуатації газової колонки.

         9. 18 лютого 2014 року  о 2.39  год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Личаківська, 197, (Личаківський район) в приватному дерев’яному двохповерховому особняку розміром 10х9 м виникла пожежа. Внаслідок пожежі постраждало 2 особи, яких, з попереднім діагнозом - отруєння продуктами горіння, у задовільному стані доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

  Потерпілим надана необхідна медична допомога, проводиться обстеження.

           Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 60 м2, перекриття між першим та другим поверхами будинку на площі 12 м2, пошкоджено перекриття   на площі 12 м2. Пожежу ліквідовано о 3.15 силами п’яти пожежних підрозділів.