13 березня - 18 березня 2014 року

        1. 13 березня 2014 року о 7.50 год. на тел. 103 поступило повідомлення про те, що на вул. Марка Вовчка, 4/8 (Залізничний район, ЛКП "Граніт")  попередньо отруїлася  чадним газом одна особа.

Потерпілого в стані  середньої важкості доставлено в Обласну клінічну лікарню.

         Після проведення додаткових аналізів отруєння чадним газом підтвердилось (24% карбоксигемоглобіну).

         Будинок житловий, триповерховий, цегляний старої забудови, комунальної власності, квартира трикімнатна на третьому поверсі. В квартирі знаходиться котел та камін, в квартирі встановлено металопластикові вікна.

Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Попередня причина зменшення сили тяги в димоході у зв’язку з тим, що між другим і третім поверхом у вентиляційному каналі застрягла цеглина.

15 березня 2014 року о 6.10 год. на тел.. 102 поступила інформація про те, що на вул. Городоцькій, 160 (Залізничний район) на пішохідному переході водій легкового автомобіля «Ауді А6» Манух В., житель м. Мостиська скоїв наїзд на пішохода Саламатину Т. Г., 1929 року народження, жительку м. Львова, яка від отриманих травм загинула на місці події. Обставини ДТП – встановлюються. Проводиться дослідча перевірка.

         3. 15 березня  2014 року об 11.20 год. на тел. 101, поступила інформація про те, що на вул. Соняшникова, 20а (Сихівський  район, ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів») під час порізки дерев виявлено металевий ящик розміром 30×30×25 з написом «небезпечно яд». Працівниками відділення РХБЗ загону технічної служби ГУ ДСНС у Львівській області при відкритті ящика встановлено, що в ньому знаходиться чотири закриті колби з рідиною сіро сріблястого кольору (попередньо металева ртуть) загальною вагою близько  16 кг. Виявлену рідину передано працівнику управління з питань НС та ЦЗ населення Львівської міської ради для подальшої утилізації.

        4. 16 березня 2014 року об 11.54 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Природна, 3 кв. 26 (Франківський район), попередньо отруїлися чадним газом сім’я 4 (чотири) особи, з них дві дитини.

Батька було доставлено у Львівську обласну клінічну лікарню, де після проходження барокамери відпущено додому. Маму з дітьми госпіталізовано в реанімаційне відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні, після проведення додаткових аналізів отруєння чадним газом не підтвердилось (у мами 7%, у дітей 3% карбоксигемоглобіну) і вони були відпущені додому.

         Працівниками ПАТ «Львівгаз» перекрито подачу газу до квартири.