1. 7 травня 2014 року о 11.32 год. надійшла інформація про те, що в районі розташування житлового будинку на вул. Ярославенка 22, 2 під'їзд (Сихівський район) встала на карниз і викинулася з 7-8 поверху  Попова Я., 1979 року народження, яка проживала за адресою вул. Володимира Великого 89 кв.52 (Франківський район).

         Бригада швидкої медичної допомоги констатувала смерть до  приїзду.

         Причини події з’ясовуються.

         2. 7 травня о 16.40 надійшло повідомлення, що у м. Львові на вул. Стрийська, 338 (Франківський район), поблизу будівлі автосервісу,   на газоні на відстані 30 м від дороги виявлено предмет ззовні схожий   на пороховий заряд ПГ-7ПЛ для сучасного ручного протитанкового гранатомета.

         По факту виявленого боєприпасу повідомлено правоохоронні органи. О 18.10 год. спеціалістами вибухово-технічного відділу при УМВС України у Львівській області предмет вилучено у встановленому порядку.

           3. 7 травня о 19.59 в чергову частину Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області по телефону 102 від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької у м. Львові на пр. Свободи, 28.  Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалося. На місці події працювали основні  підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі  53 осіб та 15 од. техніки. (ДСНС-12/3; ЛМУ ГУМВС-16/4; НДЕКЦ-4/1; ЛСШМД-6/2; УСБУ-2/1; Прокуратура-2/1; Управління з ПНС та ЦЗН ЛМР -1/0; Департамент ЦЗ ЛОДА- 1/0; ЛМЕМ-2/1; ПАТ ,Львівгаз"-3/1; ЛМКП "Львівводоканал"-4/1).

          Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. З метою виявлення вибухового пристрою спеціалістами вибухово-технічного відділу при ГУМВС України у Львівській області проведено обстеження приміщень театру. 

         О 23.30 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

 За фактом події проводиться дослідча перевірка.

         4. 8 травня 2014 року о 15.27 год. на тел. 101  надійшло повідомлення про те, що на  пр. Ч.Калини, 52А, біля кафе "Сихівська Вежа, (Сихівський район),  під час проведення земляних робіт виявлено предмет ззовні схожий на артилерійській снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         5. 12 травня 2014 року о 16.56 год. на тел. 101  надійшло повідомлення про те, що на  вул. Ґрунтова, 5 (Сихівський район),  при обході території працівником Львівської фабрики по переробці втор сировини, виявлено артилерійській снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

       6. 13 травня 2014 року о 11.01 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради надійшла інформація про те, що на вул. Чукаріна, 30 ( Сихівський район, ЛКП "Житловик-С"), біля другого під'їзду будинку, лежить невідомий предмет, ззовні схожий на сумку, в якому  ймовірно може знаходитись вибуховий пристрій. На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 39 осіб та 11 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками вибухово-технічного відділу НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області було проведено обстеження невідомого предмету. Обстеження завершено о 11.40 год., сумка виявилась порожньою.  По даному факту проводиться дослідча перевірка.           

            7. 14 травня 2014 року о 01.59 год., на тел.. 103 поступила інформація про те, що на вул. Піскова, 31 (Личаківський район) на другому поверсі трьохповерхового житлового будинку в квартирі № 4 виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено труп чоловіка, особа якого встановлюється. Вогнем знищено диван та речі домашнього вжитку на площі 4 м2. Пожежу ліквідовано о 02.28 силами одного пожежного підрозділу. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.