23 липня - 29 липня 2014 року

        1.  23 липня о 12.05 водолазами аварійно-рятувальної маневрової групи Львівської центральної рятувально-водолазної служби у водоймі відпочинкового комплексу “Озеро Винниківське” (м. Винники ЛМР) виявлено та вилучено з води тіло Нагірного Богдана Михайловича, 1985 року народження, жителя міста Львова, без ознак насильницької смерті, який за попередніми даними, втопився в ніч на 22 липня під час купання. Тіло втопленика доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         2. 24 липня 2014 року о 14.15 год. на тел. 102 поступила інформація про те, що в смт Брюховичі на вул. Незалежності України, б/н, під час збирання грибів громадянином Павловим Ігорем Андрійовичем виявлено арт. снаряд 203 мм  часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         3. 25 липня о 19.20 невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області повідомила про замінування будівлі «PANORAMA Lviv Hotel» (готель «Опера»), пр. Свободи, 45, Галицький район. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 47 осіб та 11 од. техніки (з них 9 осіб та 2 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі виведено на безпечну відстань 30 мешканців і персоналу готелю. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень готелю та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 20.30. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

        4. 25 липня о 19.35 невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області повідомила про можливий вибух у м. Львові в будинку № 20 на вул. Шевченка Т., Шевченківський район (3-х поверховий, 12-ти квартирний будинок, ЛКП «Янів 405»). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух,  не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 48 осіб та 11 од. техніки (з них 10 осіб та 2 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будинку виведено на безпечну відстань 10 мешканців. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будинку та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 21.00. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         5. 25 липня о 20.45 невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області повідомила про замінування будівлі готелю «Супутник»,  вул. Княгині Ольги, 116 (Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 49 осіб та 11 од. техніки (з них 10 осіб та 2 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі виведено на безпечну відстань близько 200 мешканців і персоналу готелю.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень готелю та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 22.35. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         6. 26 липня о 13.18 на телефон довідки Головного залізничного вокзалу станції "Львів" невідома особа повідомила про замінування будівлі Головного залізничного вокзалу станції "Львів" (пл. Двірцева, 1) та що вибух відбудеться о 13.45. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .. Роботи завершено о 14.48. Затримки руху залізничного транспорту не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         7. 26 липня о 13.39 невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові будівлі готелю «Жорж», пл. Міцкевича А., 1 (Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …”.. Роботи завершено о 14.50. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         8. 26 липня о 13.39 невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові будівлі ресторану «Сім поросят», вул. Бандери С., 9 (Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .. Роботи завершено о 14.20. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         9. 26 липня о 13.51 невідома особа на телефон адміністрації  ПАТ ТГК «Дністер Прем’єр Готель», м. Львів, вул. Матейка Я., 6 (Галицький район) повідомила про замінування будівлі туристично-готельного комплексу. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …”.. Роботи  завершено о 16.00. Проводяться заходи  з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         10. 26 липня о 13.53 невідома особа на телефон  диспетчерської служби «103» КП ЛОР «Львівська станція швидкої медичної допомоги» повідомила про те, що у м. Львові, вул. Замарстинівська, 122 (Шевченківський район) заміновано будівлю готелю «Тріал». Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .. Роботи завершено о 20.05. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         11. 26 липня о 13.55 невідома особа на телефон адміністрації готелю «Арена», м. Львів, вул. Городоцька, 83 (Галицький район) повідомила про замінування будівлі готелю. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .. Роботи завершено о 15.15. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         12. 26 липня о 14.09 невідома особа на телефон адміністрації хостелу «Олд сіті», м. Львів, вул. Беринди П., 3 (Галицький район) повідомила про замінування будівлі хостелу. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …”.. Роботи завершено о 20.33. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

           13. 26 липня о 14.15 невідома особа на телефон адміністрації готелю «Жокей», м. Львів, вул. Стрийська, 133 (Сихівський район) повідомила про замінування будівлі готелю. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .. Роботи завершено о 21.07. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

           14. 26 липня о 14.16 невідома особа на телефон адміністрації готелю «Власта», м. Львів, вул.  Клепарівська, 30 (Шевченківський район) повідомила про замінування будівлі готелю. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

           На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .. Роботи завершено о 19.40. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

           15. 26 липня о 14.26 невідома особа на телефон адміністрації готелю «Волтер», м. Львів, вул. Липинського В., 60а (Шевченськівський район) повідомила про замінування будівлі готелю. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

  На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …”.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із готелю виведено на безпечну відстань 17 осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень готелю та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 18.30. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         16. 28 липня 2014 року о 11.52 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Під Голоском, 20, (Шевченківський район) під час проведення земляних робіт екскаватором виявлено 180 мм арт. снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         17. 28 липня 2014 року о 14.45 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Виговського, 100 (Залізничний район) біля супермаркету ВАМ, внаслідок обриву штанги тролейбуса маршруту №3 машина №583  на зупинці було травмовано двох осіб. Постраждалих  госпіталізовано в ЛШМД.

            Причини події – з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         18. 28 липня о 16.00 невідома особа на телефон служби охорони Торгового центру «Магнус», м. Львів, вул. Шпитальна, 1 (Шевченківський район) повідомила про замінування будівлі торгового центру. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 39 осіб та 9 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із торгового центру виведено на безпечну відстань близько 160 осіб, з них 110 персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи  завершено о 20.05. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         19.  28 липня о 16.14 невідома особа на телефон адміністрації Торгового центру «Добробут», м. Львів, вул. Стара, 3 (Галицький район) повідомила про замінування будівлі торгового центру. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 39 осіб та 9 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із торгового центру виведено на безпечну відстань близько 220 осіб, з них 90 працівників. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 19.00. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         20.  28 липня о 16.17 невідома особа на телефон адміністрації Торгово-виробничого комплексу «Південний», м. Львів, вул. Щирецька, №36 (Залізничний район) повідомила про замінування торгово-виробничого комплексу. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 31 особа та 7 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із торгово-виробничого комплексу виведено на безпечну відстань близько 30 осіб (28 липня на ТВК «Південний» не робочий день). Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгово-виробничого комплексу та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 22.15. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         21. 28 липня о 16.48 невідома особа на телефон адміністрації  Центру меблів та інтер’єру «Марк», м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95 (Франківський район) повідомила про замінування будівлі торгового центру. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 43 особи та 9 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із торгового центру виведено на безпечну відстань близько 25 осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 18.15. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         2.3. 29 липня 2014 року о 22.50 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Тарасівська, 45 (Личаківський район) виникла  пожежа в приватному житловому будинку розміром 8х10 м. Пожежу ліквідовано о 23.23 силами одного пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС України у Львівській області. На місці пожежі виявлено постраждалого чоловіка, 1951 року народження з опіками ІІ – ІІІ степеню (60%). Постраждалий доставлений у опікове відділення 8 комунальної міської клінічної лікарні м. Львова. Станом на 07.30 год. 30 липня стан постраждалого – тяжкий.

Обставини події встановлюються. Проводиться дослідча перевірка.