6 серпня - 12 серпня 2014 року

        1.  6 серпня 2014 року о 08.57 год. на тел.103 надійшло повідомлення про те, що на вул. Величковського, 32 (Шевченківський район, ЛКП "Рясне 403") випала людина із будівлі новобудови (між восьмим і дев’ятим поверхом).

         Встановлено, що травмувався працівник ТзОВ "Санкийбуд", який працював муляром по угоді.

         Бригадою швидкої медичної допомоги потерпілий доставлений у лікарню швидкої медичної допомоги з діагнозом: кататравма (ЗЧМТ, відкритий перелом правої гомілки, закритий перелом лівого гомілково-ступневого суглобу, закритий перелом середньої третини лівого плеча), травматичний шок.

         Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         2. 08 серпня 2014 року о 13.24 год. від оперативного чергового департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної держадміністрації до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради надійшла інформація про те, що на тротуарі біля урни із сміттям по вул. Словацького, 1 поштове відділення "Головпоштамт", лежить невідомий предмет, ззовні схожий на рюкзак, в якому  ймовірно може знаходитись вибуховий пристрій.

         На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 34 осіб та 8 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб.

         Працівниками вибухово-технічного відділу НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області за допомогою рентгенівського приладу проведено обстеження невідомого предмету. Обстеження завершено о 15.00 год., де була виявлена картонна коробка із сміттям.

         3. 12 серпня о 15.50 на телефон довідки Головного залізничного вокзалу станції "Львів" невідома особа повідомила про замінування будівлі Головного залізничного вокзалу станції "Львів" (пл. Двірцева, 1). Вимог не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” .

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі вокзалу виведено 320 пасажирів та 150 працівників. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України на Львівській залізниці разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 17.15. Затримки руху залізничного транспорту не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         Залучалося 42 особи та 7 одиниць техніки.