3 вересня - 9 вересня 2014 року

         1. 3 вересня о 21.00 до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано 11(одинадцять) осіб, жителів м. Києва, та м. Харкова (члени спортивної команди з водного поло), з попереднім діагнозом «гостра  кишкова інфекція», які близько 13.00 вживали їжу в кафе «Олімп» на території спортивного комплексу «СКА» (м. Львів, вул. Клепарівська, 39а.           

         Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проведений повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів

Протягом дня 4 вересня з Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, після отримання медичної допомоги, за власним бажанням, виписані всі члени жіночої спортивної команди з водного поло, жителі м. Києва та м. Харкова, які  вживали їжу в кафе «Олімп» на території спортивного комплексу «СКА» (м. Львів, вул. Клепарівська, 39а) та 3 вересня були госпіталізовані з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція».                 

         2. 4 вересня о 14.00 у м. Львові (вул. Миколайчука, 7, Шевченківський район) працівниками ТЕЦ № 2 Львівського міського КП "Львівтеплоенерго" під час проведення ремонтних робіт на  тепломережі виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 20.00 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

            3. 5 вересня 2014 року о 06.38 год., на тел. 101 надійшла інформація про те, що на вул. Пулюя, 9 (Франківський район, ЛКП "Сокільницьке") на другому поверсі дев'ятиповерхового панельного житлового будинку в чотирьох кімнатній квартирі № 6 виникла пожежа. Пожежа була ліквідована до приїзду підрозділів ДПРЧ-4 Франківського РВ м. Львова ДСНС у Львівській області. Під час гасіння пожежі виявлено труп чоловіка , 1972 року народження.

         4. 5 вересня 2014 року о 12.47 год. до начальника служби з охорони праці ДП Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького вул. Любінська, 168, Залізничний район) від невідомої особи по телефону надійшло повідомлення про те, що "Аеропорт заміновано, евакуйовуйте людей". Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 97 осіб та 15 од. техніки (з них 1 особа від управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР). Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із терміналу "А" та приміщення вокзалу виведено на безпечну відстань 390 осіб. (300 пасажирів та 90 працівників аеропорту).

         З метою виявлення вибухового пристрою спеціалістами вибухово-технічного відділу при НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області проведено обстеження будівель та прилеглої території терміналів "А" і "1" ДП Міжнародного аеропорту "Львів". Затримки авіарейсів не було. 

         О 14.45 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

         5. 5 вересня 2014 року о 14.01 год. на тел. 101 надійшла інформація про те, що на території     Винниківського лісництва (800 метрів від Винниківського озера) грибниками виявлений вибуховий предмет часів ІІ       Світової війни (мінометна міна).

         Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

         6. 6 вересня 2014 року о 13.20 год. на тел. 101 надійшла інформація про те, що на вул. І.Миколайчука 42 (Шевченківський район) на території Голосківського кладовища під час благоустрою території біля одного з поховань виявлено 100 набоїв до стрілецької зброї  часів II світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. О 7 вересня о 13.30 год., піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) виявлені боєприпаси вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

         7. 7 вересня 2014 року о 21.20 год. від оперативного чергового ГУ ДСНС у Львівській області надійшло повідомлення про те, що в трамваї №2 напроти будинку 109 вулиці Коновальця (Франківський район) знаходиться невідомий пакет, в якому ймовірно може знаходитись вибуховий пристрій.

         На місце події прибули підрозділи сил цивільного захисту області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 15 осіб та 6 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб.

         Працівниками вибухово-технічного відділу НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області проведено обстеження невідомого предмету. Обстеження завершено о 10.44, вибухового пристрою не виявлено.