8 жовтня - 14 жовтня 2014 року

         1. 8 жовтня о 15.00 невідома особа на телефон (261-24-40 ) офісу ВО «Свобода» у м. Львові (на другому - третьому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку по вул. Чайковського П., 17, Галицький район) повідомила про замінування будівлі офісу. Вимог, виконання яких могло  б відвернути вибух, не висувалось.

       На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 37 осіб та 10 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщення офісу було виведено на безпечну відстань 4 особи.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень будівлі та прилеглої території. О 16.00 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення   про замінування.       

         2. 8 жовтня о 16.03 невідома особа на телефон чергового готелю «Швейцарський» у Львівській області  ( вул. Князя Романа, 20, Галицький район) повідомила про замінування будівлі готелю. Вимог, виконання яких могло  б відвернути вибух, не висувалось.

       На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 43 осіб та 11 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщення готелю було виведено на безпечну відстань 30 осіб (24 – персоналу та 6 - проживаючих).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень будівлі та прилеглої території.  О 17.01 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення   про замінування.

                   3. 8 жовтня  2014 року о 20.51 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Любінська,  (Франківський  район, ЛКП "Навколо базару"), буд. 50, кв. 16,  з ознаками отруєння чадним газом була госпіталізована до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Діагноз отруєння чадним газом підтверджено клінічно (12,5% карбоксигемоглобіну). Після проходження барокамери потерпілу у задовільному стані відпущено додому.

         Працівниками ПАТ «Львівгаз» перевірено наявність тяги і справність газових приладів, перекрито подачу газу до квартири. Причина отруєння встановлюється.

         4. 10 жовтня о 15.43 невідома особа на телефон чергового  диспетчера ЛКП «Залізничнетеплоенерго» повідомила про замінування будівлі головного залізничного вокзалу станції «Львів», пл. Двірцева, 1, Залізничний район. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 63 особи та 17 од. техніки.

      Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі вокзалу на безпечну відстань виведено 380 осіб (300 пасажирів і 80 працівників залізниці).  Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу. Роботи завершено о 17.45 - вибухового пристрою не виявлено.

         Затримки руху залізничного транспорту не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

           5. 10 жовтня о 16.05 невідома особа на телефон рецепції готелю (тел. 225-90-00) повідомила про закладену вибухівку в будівлі «PANORAMA Lviv Hotel» (готель «Опера»), пр. Свободи, 45, Галицький район. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 37 осіб та 10 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі готелю виведено на безпечну відстань 85 осіб (55 клієнтів та 30 осіб персоналу готелю).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень готелю та прилеглої території - вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 17.10. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         6. 13 жовтня о 12.55 у м. Львові невідома особа на телефон громадської приймальної Головного управління Державної фіскальної служби  у Львівській області повідомила про замінування адмінбудівлі ГУ ДФС (вул. Стрийська, 35, Сихівський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

  На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 53 особи та 13 од. техніки.

  Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень адмінбудівлі було виведено на безпечну відстань 1502 особи, з них 1250 працівників та 252 відвідувача. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень будівлі та прилеглої території. О 17.30 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи,   яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         7. 10 жовтня о 14.40 у м. Львові, вул. Скрипника М.,1 (Сихівський район) на незавершеній новобудові (дев"яти поверховий житловий будинок, будівельна компанія ПП «Кантрансбуд», директор Садовяк М.С.) впав      з висоти 6-го поверху робітник, 1974 року народження, мешканець м. Львова, який працював на будові по угоді. Лікарями зафіксовано смерть до приїзду карети швидкої медичної допомоги (травми не сумісні із життям). Причини та обставини події встановлюються комісією з розслідування нещасного випадку на виробництві.

         8. 13 жовтня 2014 року о 21.27 год. від чергового лікаря швидкої медичної допомоги на тел. відділу "Гаряча лінія міста" поступила інформація про те, що  на вул. Дорошенка, 16 (Галицький район) на голову перехожого впала штукатурка, внаслідок чого перехожий отримав легкі тілесні ушкодження. В легкому стані бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано до комунальної 8 міської клінічної лікарні, а після надання медичної допомоги відпущено додому. По даному факту ведеться розслідування.

         9. 14 жовтня о 14.40 невідома особа на телефон    242-20-68 рецепції готелю «Наталі - 18» (м. Львів, пл. Князя Ярослава Осмомисла, 7, Галицький район) повідомила про замінування будівлі готелю.

         Вимогою, виконання якої могло б відвернути вибух, було залишення в смітнику поблизу пам’ятника Адаму Міцкевичу (пл. Міцкевича А., Галицький район) 100 тис. грн. У випадку невиконання вимоги на протязі одної години погрожувалося здійснити вибух.

  На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 34 осіб та 9 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі готелю було виведено на безпечну відстань 17 осіб (8 осіб проживаючих та 9 осіб персоналу готелю).

 Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом           з кінологом проведено обстеження приміщень будівлі та прилеглої території.         О 16.10 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.