12 листопада - 18 листопада 2014 року

         1. 12 листопада о 15:30 год. у м. Львові (вул. Глинянський Тракт, 22/8, Личаківський район, ЛКП 507) в квартирі на другому поверсі двохповерхового житлового будинку в ванній кімнаті виявлено тіло дівчини, 1996 року народження, жительки с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району, одягнутої, без ознак насильницької смерті, яка за вище вказаною адресою винаймала житло. Тіло загиблої доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири.

         2. 13 листопада о 22:50 год. у м. Львові (вул. Личаківська, 112/48, Личаківський район) в квартирі на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в ванній кімнаті отруїлися невідомою речовиною двоє мешканців квартири, діти, обоє 2000 року народження. Потерпілих було госпіталізовано до Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Після проведення додаткових аналізів отруєння чадним газом не підтвердилось. Після проходження барокамери діти в задовільному стані відпущені додому. Причина отруєння - з’ясовується. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири.

         3. 17 листопада о 17:27 год. у м. Львові, вул. Молодіжна,8 (Шевченківський район) під час проведення будівельних робіт з даху приватного будинку впав чоловік, 1980 року народження, житель м. Львова. Постраждалого з травмами середнього ступеню важкості було госпіталізовано до нейрохірургічного відділення Львівської комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Обставини та причини події - встановлюються.

         4. 18 листопада о 19:00 год. у м. Львові на перехресті вулиць Хуторівка – Демянська (Сихівський район) на нерегульованому пішохідному переході водій легкового автомобіля «Renault Fuego» чоловік, 1990 року народження, житель м. Львова скоїв наїзд на пішохода жінку, 1955 року народження, жительку м. Львова, яка від отриманих травм померла в 8-й міській клінічній лікарні м. Львова. Причина ДТП - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

         5. 18 листопада о 09.28 год. мешканець міста на телефон «102» оперативного чергового Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області повідомив, що невідома особа бігає з викриками про замінування  будівлі дитячого дошкільного закладу №116 (вул. Джерельна, 71, Шевченківський район).

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 39 осіб та 12 од. техніки.

        Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень будівлі було виведено 132 дитини на 25 осіб обслуговуючого персоналу закладу у ДНЗ № 104 (вул. Липинського, 14).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території дошкільного закладу. О 10.45 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено.

Працівниками РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області була затримана особа, яка викрикувала про замінування дошкільного закладу.

         6. 18 листопада о 17.15 год. у м. Винники Львівської міської ради на вул. Львівська, б/н в лісопосадці під час прогулянки місцевими жителями виявлено протитанкову міну часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         7.  18 листопада о 21.20 на телефон довідкового бюро приміського залізничного вокзалу (226-10-06) невідома особа повідомила про замінування залізничного вокзалу «Львів»  без уточнення якого вокзалу: Головного (пл. Двірцева, 1), чи Приміського (вул. Городоцька, 112, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 48 осіб та 8 од. техніки.

         Місця події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі Головного вокзалу виведено близько 40 працівників та 150 пасажирів. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України на Львівській залізниці разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалів.

         Роботи завершено: на Головному вокзалі - о 23.20 - вибухового пристрою не виявлено;

на Приміському вокзалі - о 24.00 - вибухового пристрою не виявлено.

         Затримки руху залізничного транспорту не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.