26 листопада - 3 грудня 2014 року

         1. 26 листопада 2014 року о 14.50 год. невідома особа повідомила на  телефон чергового Личаківського РВ м. Львова ГУ МВС України у Львівській області про те, що на вул. Пекарській, 23 (Личаківський район) в філії банку Креді Агріколь знаходиться вибухівка. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 48 осіб та 14 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З приміщень будівлі виведено 58 осіб, з них 48 працівників та 10 клієнтів.

         Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі та прилеглої території. О 15.45 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.          Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         2. 28 листопада 2014 року о 10.10 год. на телефон 237-31-36, заступника голови Франківської районної адміністрації Львівської міської ради, невідома особа повідомила про замінування адміністративної будівлі Франківської районної адміністрації (вул. Генерала Чупринки, 85, Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 43 осіб та 8 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З адміністративної будівлі Франківської районної адміністрації виведено 156 осіб, з них 10 відвідувачів. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження адміністративної будівлі та прилеглої території. О 11.45 пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         3. 2 грудня 2014 року о 16.10 год. на тел. 101 надійшла інформація про те, що на вул. Стрийська 127 (Сихівський район) дітьми на стихійному сміттєзвалищі було виявлено 120 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         4. 3 грудня 2014 року о 03:25 год. у м. Львові (вул. Липова Алея, 5а/28, Сихівський район) в квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло загиблої власниці квартири, 1925 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 15 м2. Пожежу ліквідовано о 04:16 год. силами двох пожежно-рятувальних підрозділів. Тіло загиблої доставлено до Львівського судово-медичного моргу. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.