3 грудня - 9 грудня 2014 року

         1. 3 грудня 2014 року о 10:51 год. на тел. 101 надійшла інформація про те що у м. Львові (вул. Дністерська, 1/36, Сихівський район) в квартирі на четвертому поверсі чотириповерхового житлового будинку комунальної власності (ЛКП "Дністер") виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіла трьох загиблих.

            Чоловік, 1964 року народження, зареєстрований за місцем виникнення події;

            Жінка, 1966 року народження, зареєстрована за місцем події;

            Особа чоловічої статі, особистість не встановлено.

         Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 5 м2. Пожежу ліквідовано о 11:22 год. силами двох пожежно-рятувальних підрозділів. Тіло загиблих доставлено до Львівського судово-медичного моргу. Причина події - з’ясовується (до квартири подача газу не здійснювалась). На місці події працює слідчо-оперативна група ЛМУ ГУ МВС України.

         2. 3 грудня 2014 року о 03:25 год. у м. Львові (вул. Липова Алея, 5а/28, Сихівський район) в квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло загиблої власниці квартири Рутковської Ольги Вікентіївни, 1925 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 15 м2. Пожежу ліквідовано о 04:16 год. силами двох пожежно-рятувальних підрозділів. Тіло загиблої доставлено до Львівського судово-медичного моргу. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

         3. 3 грудня о 23:35 год. невідома особа на телефон «101» повідомила про замінування будівлі Львівської обласної психіатричної лікарні (м. Львів, вул. Кульпарківська, 95, Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 49 осіб та 12 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень лікарні було виведено близько 10 осіб обслуговуючого персоналу закладу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території лікарні. О 2:20 год. 4 грудня пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

          4. 04 грудня о 08:00 год. у м. Львові (вул. Б.Меретина, 4/5, Галицький район, ЛКП "Цитадель Центр") в квартирі отруїлися чадним газом двоє мешканців квартири, чоловік, 1982 року народження (20% карбоксигемоглобіну), жінка, 1952 року народження, від госпіталізації відмовилась. Потерпілого було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Колонка знаходиться в ванній кімнаті, ймовірна причина отруєння – порушення правил експлуатації газових приладів. Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири.

         5. 4 грудня о 09:50 год. невідома особа із таксофона на телефон «102» повідомила про замінування будівлі Львівської обласної прокуратури (м. Львів, пр. Шевченка, 17-19, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 42 осіб та 11 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень будівлі прокуратури було виведено 94 особи з них 92 працівники прокуратури та 2 відвідувачі. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території прокуратури. О 11:30 год. 4 грудня пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         6. 5 грудня 2014 року о 11.16 год. на тел. 101 надійшла інформація про те, що на вул. Княгині Ольги, 1 (Франківський район) під час проведення будівельних робіт (риття котловану) було виявлено 120 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

         7. 6 грудня о 00:28 год. невідома особа із таксофона   на телефон “101” Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області повідомила про замінування ресторана - пивоварні «Старгород» (м. Львів вул. Римлянина, 1, Личаківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 30 осіб та 9 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З приміщень ресторану було виведено 550 осіб, з них 50 обслуговуючого персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень прокуратури та прилеглої території. О 2:15 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

         8.  6 грудня о 00:30 год. від невідомої особи на лінію «101»  надійшло повідомлення про замінування вул. Панаса Мирного в м. Львові (Сихівський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 30 осіб та 9 од. техніки.

         За даною адресою було направлено відповідні служби та сили міста.       

         Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження вулиці Панаса Мирного.

         О 3:00 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою   не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

         9. 6 грудня о 17:48 год. невідома особа на телефон 261-42-47 чергового Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області повідомила про замінування військової частини 4114 (вул. Стрийська, 146 а, Франківський район) Західного територіального командування Національної гвардії. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

          На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „ Планом дій …” у складі 39 осіб та 12 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень військової частини, в інше приміщення, тимчасово евакуйовано 122 військовослужбовця. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень військової частини та прилеглої території. О 19:45 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

         10. 7 грудня близько 17:20 год. у м. Львові на вул. Городоцькій, б/н на з’їзді зі Скнилівського мосту внаслідок складних погодних умов сталося зіткнення двох легкових автомобілів «Skoda Fabia» та «ВАЗ 2106». Внаслідок ДТП  5 (п’ять) осіб з травмами різного ступеню госпіталізовані до медичних закладів м. Львова, а саме:

- водій автомобіля «Skoda Fabia»  жінка, 1978 року народження з діагнозом: забій грудної клітини, госпіталізована до травматологічного відділення 8 міської клінічної лікарні. Стан на 06.00 год. 8 грудня – після надання медичної допомоги відпущена додому;

- пасажир автомобіля «Skoda Fabia» жінка, 1958 року народження  з діагнозом: забій грудної клітини, перелом 6-7 ребер, госпіталізована до травматологічного відділення 8 міської клінічної лікарні.

- пасажир автомобіля «Skoda Fabia» жінка, 1943 року народження з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, перелом лівої гомілки, перелом 8-10 ребер, госпіталізована до травматологічного відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги. Стан на 06.00 год. 8 грудня – середньої важкості;

- водій автомобіля «ВАЗ» чоловік, 1963 року народження з діагнозом: відкритий перелом обох гомілок, госпіталізований до реанімаційного відділення  міської лікарні швидкої медичної допомоги. Стан на 06.00 год. 8 грудня – важкий;

- пасажир автомобіля «ВАЗ» чоловік, 1987 року народження  з діагнозом: відкритий перелом стегна, забій грудної клітини, госпіталізований до реанімаційного відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги. Стан на 06.00 год. 8 грудня – важкий.

                   Причини події - з’ясовуються.

         11. 7 грудня о 19:27 год. у м. Львові (проспект Шевченка Т., 11/16, Галицький район, ЛКП "Княже місто") в квартирі на 3-му поверсі 3-х поверхового житлового будинку отруїлись чадним газом 3 (три особи).

Жінка, 1956 року народження (12% карбоксигемоглобіну, легка ступінь отруєння).

Чоловік, 1985 року народження (8% карбоксигемоглобіну, легка ступінь отруєння).

Жінка, 1942 року народження (11% карбоксигемоглобіну, легка ступінь отруєння).

Потерпілих було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причина отруєння з’ясовується.

         12. 8 грудня о 10:58 год. у м. Львові (вул. Перова, 6/1, Залізничний район, ЛКП "Граніт") в квартирі отруїлась чадним газом 1 (одна особа).

Жінка, 1979 року народження (15% карбоксигемоглобіну, середня ступінь отруєння);

                   Потерпілу було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири.   Попередня причина отруєння порушення правил експлуатації газового обладнання (газова колонка в ванній кімнаті).

         13. 9 грудня о 19:58 год. у м. Львові на пл. Двірцева, 1 в касовому залі Головного залізничного вокзалу станції «Львів» виявлено підозрілий військовий рюкзак, до якого тривалий час ніхто не підходив.

         Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження рюкзака, в якому виявлено штик-ніж та предмет схожий на гранатометний постріл ВОГ-25. Працівниками МВС виявлені предмети вилучено для подальшого дослідження. Проводяться заходи з встановлення особи власника рюкзака.