15 квітня - 21 квітня 2015 року

          1. 16 квітня о 10:52 год. у м. Львові вул. Тролейбусна, 1, виникла пожежа на підстанції тролейбусного парку (загорання кабелів).  Пожежу ліквідовано о 11:20 год. силами пожежно-рятувального підрозділу, за допомогою вогнегасників. Підстанція була заживлена на резервну лінію. На 22 хвилини було зупинено рух тролейбусів на вул. Стрийська  та вул. Вол. Великого.    Причина пожежі встановлюється.

          2. 16 квітня о 16:45 год. у м. Львові (вул. Липинського, 11, Шевченківський район) на 4 поверсі Шевченківської районної адміністрації біля приміщення архіву, працівниками адміністрації виявлено підозрілий пакет.  На місці події працювала оперативна група у складі 10 осіб та 4 од. техніки  сил ЦЗ м. Львова. Спеціалістами вибухотехнічного відділу НДЕКЦ при ГУМВС України у Львівській області проведено обстеження вмісту пакету на наявність вибухового пристрою, о 17.20 роботи завершено -  вибухового пристрою    не виявлено (в пакеті було сміття).

          3.  18 квітня о 20:10 год. у м. Львові, на вул. Пасічній, біля пагорбу Слави (Личаківський район) сталося зіткнення легкового автомобіля “БМВ” та маршрутного автобусу “БАЗ А079” (перевізник ПАТ “АТП-14630”, маршрут вул. Суботівська – вул. Глинянський Тракт). Внаслідок ДТП водій маршрутного автобуса, та пасажир маршрутного автобуса, отримали незначні травми та були доставлені до травмпункту 8-ої міської клінічної лікарні м. Львова. Після огляду та надання медичної допомоги потерпілі направлені на амбулаторне лікування за місцем проживання. Обставини ДТП – встановлюються.

          4. 18 квітня о 22:56 год. невідома особа на телефон чергового міського управління ГУ МВС України у Львівський області з мобільного телефону (068-767-88-58) повідомила про те, що у м. Львові, на вул. Медової Печери, 29 (Личаківський район), в квартирі №14 буде здійснено вибух. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

          На місце події були направлені основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 19 осіб та 6 од. техніки.

          Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками ГУ МВС України у Львівський області в ході проведення оперативно-розшукових заходів було затримано особу (сусід мешканців вищезазначеної квартири), яка надала неправдиве повідомлення про скоєння вибуху. Евакуація мешканців будинку не проводилась. Роботи на місці події завершено    о 23:35 год. - вибухового пристрою не виявлено.

  Пожежі в екосистемах

          15 квітня на території міста зафіксована 1 подія, пов’язана із пожежами у природних екосистемах, а саме:

          1. вул. Богданівська, б/н, Личаківський район, на горіння сухої трави на ділянці площею 15 м2.