24 червня - 1 липня 2015 року

         1. 25 червня о 12:45 год. у м. Львові невідома особа з мобільного телефону (097-727-73-59) на “Телефон довіри СБУ” повідомила, що в одному з відділень “Альфа-Банку” встановлено вибуховий пристрій. Всього в м. Львові знаходиться 6 відділень “Альфа-Банку”: вул. Грушевського М., 20, пл. Ринок 26, пл. Галицька, 13, вул. Володимира Великого, 34, вул. Наукова, 30, вул. Городоцька, 131. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         За вищезазначеними адресами працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 28 осіб та 8 од. техніки.

 Місця подій було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Всього із приміщень відділень банку тимчасово на безпечну відстань було виведено 99 осіб, з них 42 працівників банку. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень відділень банку та прилеглих територій. О 16:50 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

         2. 25 червня о 22:05 год. невідома особа на телефон “238-40-27” чергового Львівського міського управління ДАЇ УМВС України повідомила про замінування будівлі управління Державтоінспекції (вул. Городоцька, 124, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 34 осіб та 7 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень управління та прилеглої території. О 23:50 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

            3.  1 липня о 03:45 год. у м. Львові на залізничній станції “Підзамче” під вантажний поїзд № 3603 сполученням Підзамче-Львів потрапила дівчина, 1997 року народження, жителька м. Львова. Потерпілу, з діагнозом травматична ампутація лівої нижньої кінцівки в ділянці середньої третини стегна, госпіталізовано до Львівської комунальної 8-ої міської клінічної лікарні. Станом на 06:00 год. проводиться операція. Затримки руху залізничного транспорту не було.  Обставини події - з'ясовуються.