9 вересня - 15 вересня 2015 року

        1. 12 вересня о 10:40 год. у м. Львові (перехрестя вулиць Стрийська-Наукова, Франківський район) під час проведення дорожньо-ремонтних робіт виявлено 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 17.30 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

         2. 14 вересня о 22:44 год. у м. Львові на телефон “102” чергового міського управління ГУ МВС України у Львівській області невідома особа повідомила про замінування території Приміського залізничного вокзалу (вул. Городоцька, 112, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 18 осіб та 5 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження території Приміського залізничного вокзалу. О 00:40 год. 15 вересня пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

         3. 15 вересня о 22:19 год. у м. Львові (вул. Миколайчука, 1а, Шевченківський район) жителям однієї з квартир п’ятиповерхового 110-ти квартирного житлового будинку подзвонила невідома особа з мобільного телефону та повідомила про замінування житлового будинку. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 21 особи та 5 од. техніки.

  Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

  Працівниками Шевченківського районного відділу міліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження житлового будинку та прилеглої території (на час обстеження з будинку тимчасово було виведено близько 360 жителів). О 01:08 год. 16 вересня пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.