20 січня - 27 січня 2016 року

        1. 20 січня о 15:25 год. у м. Львові (вул. Замарстинівська, 31, Шевченківський район) під час проведення ремонтних робіт дороги фірмою «Онур», ковшом екскаватора травмовано працівника фірми.

Потерпілого у середньому ступені важкості з діагнозом закритий перелом кісток тазу доставлено до комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Причина події - з’ясовується.

        2. 21 січня о 21:24 год. у м. Львові, на вул. Луганській, б/н (Сихівський район) водій легкового автомобіля  “Део Ланос” не впорався з керуванням та скоїв зіткнення з бетонною огорожею. Внаслідок ДТП 3 особи отримали травми різного ступеня важкості. Потерпілих госпіталізовано в комунальну 8-му міську клінічну лікарню.

Попередня причина події - водій автомобіля не врахував погодні умови та перевищив швидкість руху.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з’ясовуються.

        3. 22 січня о 8:04 год. у м. Львові, на вул. Городоцькій, 301 (Залізничний район) водій легкового автомобіля “VOLKSWAGEN Golf”, виїхав на тротуар та здійснив наїзд на жінку-пішохода, 1957 року народження, яка від отриманих травм загинула на місці пригоди.

Попередня причина події – втрата водієм автомобіля свідомості.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з’ясовуються.

         4. 26 січня о 00.02 год. від чергового Головного управління поліції Львівської області надійшло повідомлення, що за адресою м. Львів вул. Гнатюка, 8 (Галицький район) в ресторані «Прага» протягом доби відбудеться вибух. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

          Основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 14 осіб та 4 од. техніки було направлено за вказаною адресою.         

Місця події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будинку та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 00:50 год. - вибухового пристрою   не виявлено.

         5. 26 січня о 23:23 год. від чергового Управління Служби безпеки України у Львівській області надійшло повідомлення, що за отриманою інформацією у м. Львові, на вул. Гнатюка В., 8 (Галицький район) в ресторані «Прага» у другій половині дня відбудеться вибух. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 25 осіб та 10 од. техніки.         

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 02:03 год. 27 січня - вибухового пристрою  не виявлено.