16 грудня - 22 грудня 2015 року

         1. 16 грудня о 10:58 год. черговий управління СБУ у Львівській області на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомив про надходження інформації про те що о 13.00 год. в будівлю аквапарку «Пляж» (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 116, Франківський район) буде занесено вибухонебезпечний пристрій. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

          На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 47 осіб та 14 од. техніки.

 Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З будівлі виведено в безпечне місце 97 відвідувачів та 46 осіб персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ Національної поліції України у Львівській області проведено обстеження будівлі та прилеглої території. О 13.45 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться слідчі дії.

         2. 16 грудня о 15:17 год.  невідома особа на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування «Краківського ринку» (м. Львів, вул. Базарна, 11, Шевченківський район) Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи,     не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 91 особи та 24 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З території «Краківського ринку» виведено в безпечне місце 2150 осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ Національної поліції України у Львівській області проведено обстеження території ринку. О 18.30 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться слідчі дії.

         3. 16 грудня о 15:17 год.  невідома особа на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування «Галицького ринку» (м. Львів, пл. Соборна, 14, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 91 особи та 24 од. техніки.

 Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З території «Галицького ринку» виведено в безпечне місце 410 осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ Національної поліції України у Львівській області проведено обстеження території ринку. О 16.55 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться слідчі дії.

         4. 18 грудня о 16:49 год. у м. Львові (вул. Пекарська, 24, Личаківський район) на третьому поверсі трьохповерхового житлового будинку у квартирі №4 виникла пожежа. На місці події виявлено тіло загиблого власника квартири. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 2 м2. Пожежу ліквідовано о 17:24 год. силами одного пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС України у Львівській області. Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         5. 19 грудня о 10:44 год. у м. Львові (вул. Терлецького О., 55, Франківський район) в цегляному одноповерховому житловому будинку, розміром 8 х 10 м виникла пожежа. На місці події виявлено тіло власника будинку. Вогнем знищено диван.

 Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

         6. 22 грудня о 14:26 год. у м. Львові (вул. Ревуцького Л., 9, Франківський район) в дерев’яній одноповерховій безгосподарській будівлі, критій шифером, розміром 5х10 м виникла пожежа. На місці пожежі виявлено труп людини (стать та особа встановлюється). Вогнем знищено будівлю. Пожежу ліквідовано о 15:06 год. силами трьох пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

         7. 22 грудня о 21:05 год. у м. Львові (вул. Личаківська, 49, Личаківський район) виникла пожежа в першому вагоні трамвая маршруту № 2 (вул. Коновальця – вул. Личаківська). Внаслідок події постраждалих немає. Пожежу ліквідовано силами двох пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області о 21:23 год. Тимчасово, на цій ділянці, було припинено рух трамваїв маршрутів №№ 2, 7, 10. О 21:57 год. рух міського електротранспорту відновлено   в повному обсязі.