16 березня - 22 березня 2016 року

       1. 16 березня о 15:42 год. до комунального закладу інфекційної клінічної лікарні м. Львова, вул. Кирила і Мефодія, 22, з попереднім діагнозом - харчове отруєння поступило 3 (троє) дітей, жителі м. Львова, вул. Довженка 1,кв.12 (Сихівський район).

        Стан постраждалих – середнього ступеня важкості.

         Причина отруєння - встановлюється.

        2. 19 березня о 14:40 год. невідома особа на телефон Львівського оператора служби „102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщення готелю „Дністер” (вул. Яна Матейка, 6, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 48 осіб та 10 од. техніки.

         Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі готелю на безпечну відстань виведено 50 осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень готелю та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 17:10 год. - вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

         3. 19 березня о 23:35 год. у м. Львові (вул. Бандери С., 69/7, Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар») в квартирі на четвертому поверсі        п’ятиповерхового житлового будинку отруїлась чадним газом 1 (одна) особа.

        Потерпілу у середньому ступені важкості доставлено до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

         Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири.

        Причина події - з’ясовується.

         4.  22 березня о 10:10 год. у м. Львові (вул. Федьковича, 22/20, Франківський район, ЛКП „Навколо базару”) в квартирі на третьому поверсі трьохповерхового житлового будинку отруїлась чадним газом 1 (одна) особа.

     Потерпілого у стані середнього ступеня важкості було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні, після надання необхідної медичної допомоги (проходження барокамери) госпіталізовано до терапевтичного відділення, стан на 06:00 год. 23 березня - задовільний.

       Працівниками ПАТ „Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири.

       Причина події - з’ясовується.