30 березня - 5 квітня 2016 року

1. 4 квітня о 08:40 год. у м. Львові на вул. Наукова, 12 (Франківський район), (на відстані 20 м від будівель, біля смітників) виявлено 76-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу встановленим порядком.

2. 4 квітня о 10:57 год. у м. Львові (вул. Козельницька, 1а, Сихівський район), під час розбирання старої нежитлової будівлі з висоти близько10-15 м випав та травмувався чоловік.

Потерпілого у важкому стані з діагнозом ката травма госпіталізовано до комунальної 8 міської клінічної лікарні в операційне відділення.

Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

 Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків:

2 квітня на території міста зафіксована 1 подія, пов’язана із пожежами у природних екосистемах (загоряння сухої трави та чагарнику), а саме:

- вул. Стрийська, 109, (Сихівський район) на відкритій території вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 0,02 га.

4 квітня на території міста зафіксована 1 подія, пов’язана із пожежами у природних екосистемах (загоряння сухої трави), а саме:

- вул. Шевченка, 329, (Шевченківський район) пожежа на площі 0,03 га.