22 червня - 28 червня 2016 року

1. 22 червня об 11:32 год. надійшло повідомлення від ОЧ ГУ ДСНС України в Львівській області, що під час дорожніх робіт на вул. Виговського, 63,  м. Львів (20 м від житлових будинків) виявлені предмети ззовні схожі на 76 мм. артилерійські снаряди часів ІІ Світової  війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знищення виявленого боєприпасу.

Боєприпаси вилучено та знешкоджено встановленим порядком о 19:00 год. 22 червня.

2. 23 червня о 06.05 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. І. Франка, 60 кв. 9 (Галицький район). На місці події виявлено тіло власниці квартири, 1929 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 3 м2.  Пожежу ліквідовано о 06.45 год.  До гасіння пожежі залучалось 11 чол. та 3 од. техніки.

Причина пожежі встановлюється.

3. 25 червня о 10:01 год. у м. Львові на вул. Караджича, 6 (Залізничний район), у приватному житловому будинку, під час ремонту електропроводки був смертельно травмований та помер до приїзду швидкої допомоги приватний електрик, 1961  року народження.

Причини події – з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4. 25 червня о 12:53 год. у м. Львові на куті вулиць Шевченка Т. та Величковського І. (Залізничний район), сталося зіткнення двох автомобілів "Мазда" та "БМВ". Внаслідок ДТП постраждало 4 особи та були госпіталізовані у травматологічне відділення Львівської лікарні швидкої медичної допомоги.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

5. 26 червня о 10:28 год. у м. Львів в районі перехрестя  вул. Стрийська – кільцева автодорога, поблизу мотеля "Катерина" сталося зіткнення легкового автомобіля з мотоциклом. Внаслідок ДТП постраждало 3 (три) особи, з них 1 (одна) дитина, які з травмами різного ступеню важкості були госпіталізовані  до 8-ої Міської клінічної лікарні - 2(дві) особи та - 1(одна) особа(дитина), до Міської дитячої клінічної лікарні.  

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

6. 27 червня о 15:50 год. невідома особа чоловічої статі з мобільного телефону на телефон Київського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у м. Києві повідомила про замінування магазину "Світ напоїв" у м. Львові (просп. Свободи, 25, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 27 осіб та 7 од. техніки (з них 5 осіб та 1 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З приміщення магазину виведено 15 осіб (3 працівника магазину та 12 покупців). Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень магазину та прилеглої території.

Пошукові роботи завершено о 17:50 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.