29 червня - 5 липня 2016 року

1. 29 червня об 15:00 год. від Залізничного районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області надійшло повідомлення, що під час робіт з прибирання території залізничної станції “Львів” (пл. Двірцева, 1, Залізничний район) Львівської залізниці на  26-й колії (40 м від Головного залізничного вокзалу) виявлено предмет ззовні схожий на вибухонебезпечний. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Працівниками відділу НДЕКЦ при ГУ НП у Львівській області було проведено обстеження та встановлено, що виявлений предмет є ручною гранатою Ф-1 без запалу.

2. 29 червня о 16:30 год. невідома особа на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщення торгово-розважального центру „Форум” (вул. Під Дубом, 7 „б”, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 35 особи та 11 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі центру на безпечну відстань виведено 2500 осіб (500 персоналу, 2000 відвідувачів).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень центру та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 18:45 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

3. 4 липня о 00:20 год. невідома особа на телефон Львівського оператора служби “103” швидкої допомоги повідомила про замінування автомобіля “ВАЗ Lada Kalina” за адресою м. Львів, вул. Тютюнників, 30 (Галицький район).

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …”.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження автомобілю. території. Пошукові роботи завершені о 01:33 год. - вибухового пристрою  не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

        

            2. інші події

 

  1. 2 липня о 06.19 год. у м. Львові по вул. Широкій, 88 (Залізничний район), випав з даху дев’яти поверхового будинку та був смертельно травмований Коваленко Олександр Григорович 1959 р.н., житель м. Донецьк.

Причини події – з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка