13 липня - 19 липня 2016 року

1. 15 липня о 09:57 год. у м. Львові, Залізничний район, вул. Пустомитівська, 19, під час проведення земляних робіт неподалік приватного житлового будинку було виявлено 75-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 17:10 год. піротехнічною групою 2-го центру швидкого реагування ДСНС України виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

2. Станом на 15:00 год. 14 липня з Львівської обласної інфекційної лікарні в задовільному стані виписані всі  потерпілі,  з числа присутніх на святкуванні хрестин 4 липня поточного року в кафе “Імперія” (м. Львів).

Всього звернулось за допомогою 24 особи, в т.ч. 2 дитини, з них було госпіталізовано 19 осіб, з них 2 дітей (у всіх пацієнтів підтверджено діагноз "сальмонельоз").

3. 3 липня близько 14:00 год. під час проведення земляних робіт у смт. Брюховичі Львівської МР на вул. Львівська, 33 (70 метрів від житлового будинку), у землі на глибині біля 1 м. було виявлено 7 (сім) боєприпасів сучасного зразка (постріли до реактивного протитанкового гранатомета РПГ-7). Місце події було огороджено, виставлено охорону.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області  виявлені боєприпаси вилучені встановленим порядком.

4. 19 липня близько 14:25 год. у м. Львові на вул. Городоцькій, 118 водій мікроавтобуса "Mercedes Benz Sprinter", рушаючи  назад  скоїв наїзд на пішоходів, які знаходились на тротуарі.  Внаслідок ДТП  травмовані дві жінки, 1987 і 1983 року народження, та їхні доньки.  Водій мікроавтобуса з місця події втік. Постраждалих з діагнозом: забій голови, забій коліна, рани коліна та обличчя,  доправлено  до комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова.

Після надання медичної допомоги потерпілі від госпіталізації відмовились за рішенням батьків, лікуються амбулаторно.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

5. 19 липня близько 15:50 год. у м. Львові на пр. Червоної Калини, 49  водій  легкового автомобіля "Деу Ланос" скоїв наїзд на пішохода, 2006 року народження, мешканця м. Львова. Потерпілий був доставлений водієм у 2-ий травмпункт  8-ої міської клінічної лікарні з діагнозом: забійні садна обличчя зліва, забої обох надпліч, забій поперекової ділянки справа та скерований в подальшому в Львівську дитячу клінічну лікарню, за рішенням батьків від госпіталізації відмовився, лікується амбулаторно. Водій в передінфарктному стані, госпіталізований в 8-му міську клінічну лікарню.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

 Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.