3 серпня - 9 серпня 2016 року

1. 4 серпня о 14:44 год. на телефон Господарського суду Львівської області (вул. Личаківська, 128, Личаківський район) від аноніма надійшло повідомлення про замінування будівлі суду, про що працівниками суду було повідомлено на тел. 102 міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 40 осіб та 10 од. техніки.

 Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

  Працівниками Личаківського районного відділу міліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 70 осіб, з них 50 працівників суду та 20 відвідувачів). О 16:00 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 4 серпня о 09:30 год. у м. Львові, вул. Коломийська, 16 (Сихівський район, ОСББ “Кремінь”), біля квартири №10 на 4-му поверсі п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух, попередньо, гранати замаскованої серед пакетів із сміттям.

Внаслідок вибуху постраждав мешканець квартири №10. Бригадою швидкої медичної допомоги потерпілого госпіталізовано до комунальної 8-ї міської клінічної лікарні у важкому стані з діагнозом: множинні осколкові поранення правого передпліччя, правої гомілки, біля соскової ділянки справа і рвана рана лівої ніздрі.

Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по транспортуванню потерпілого до автомобіля медичної допомоги.

Причини події встановлюються. Порушено кримінальне провадження.

3. 5 серпня  о 01:05 год. у м. Львові, вул. Лисеницька, 1, кв. 2 (Личаківський район), отруїлись, попередньо, продуктами харчування 5 (п'ять) осіб, з них 2 дитини (віком 5 років та 3 місяці), яких з діагнозом харчова токсикоінфекція було госпіталізовано до Львівської обласної інфекційної лікарні. Потерпілим в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

4. 7 серпня об 17:17 год. від Залізничного районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області надійшло повідомлення, що  на грунтовій дорозі у смт. Рудно по вул. Мазепи 65 виявили гранату Ф-1 часів війни.

Співробітниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) виявлений боєприпас вилучено.

5. 08.08.2016р. о 15.40 год. на номер 102 надійшло повідомлення, що на поверхні озера без ознак життя виявлено тіло невідомої особи (Франківський район, вул. Гординських, водойма у парку «Піскові озера»).

Водолазами рятувально-водолазної служби у Львівській області тіло доставлено на берег. Слідчо-оперативною групою Франківського РВ Національної поліції України у Львівської області проводяться оперативні дії щодо визначення причин смерті та встановлення особи загиблого.

6. 09.08.2016 року о 9:55 до диспетчера Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію у Львівську обласну інфекційну лікарню з 08.06.2016 по 09.08.2016 року групи осіб, що 07.08.2016 року були на святкуванні дня народження за домашньою адресою у м. Львові по вул. Панча 18, кв. 28.

Пацієнти госпіталізовані в інфекційне відділення ЛОІКЛ в стані середньої важкості. Їм проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних міроприємств, відповідно до протоколів МОЗ України.

Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинностіта її залишків:

- 7 серпня у м. Львові, на перехресті вулиць Стрийська та Наукова  горіння сухої трави на   площі 0,0035 га, пожежа ліквідована 7 серпня о 18:05 год. повністю.

- 9 серпня у м. Львові, на вулиці Д.Апостола (Залізничний район)  горіння торфу на  площі 0,002 га, пожежа ліквідована 9 серпня о 07:57 год. повністю.